menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 24.11.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 25 έως 29    Νοεμβρίου  2017, για αγώνες FIBA  τα Εθνικά πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

FIBA
ΠΡΟΚΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ 2019
ΔΕΥΤΕΡΑ 27-11-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΙΣΡΑΗΛ
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ)- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) -ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)
(ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ)

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
(Δ) Λογοθέτης - Τσακαλόγιαννης (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) - ΒΑΡΟΥΧΑ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
(Δ) Κρεσταινίτης - Ελ-ανύ (Πετράκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΚΩΤΣΟΥ(24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
25-11-2017 18:30 Κλαδισός Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

25-11-2017 17:00 Χερσόνησος Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Κρητικάκης Μάριος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

25-11-2017 17:00 Κλαδισός Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25-11-2017 16:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Τσαϊρίδης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

25-11-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

25-11-2017 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

25-11-2017 15:30 Σούδα Κορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

25-11-2017 14:00 Λίντο Εφήβων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

25-11-2017 13:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

25-11-2017 11:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Ξυλάς Δημήτρης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26-11-2017 19:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Ξυλάς Δημήτρης Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

26-11-2017 19:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

26-11-2017 17:30 Β.Α.Κ Κορασίδων
Χρυσός Θανάσης Τσαϊρίδης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

26-11-2017 17:00 Χερσόνησος Κορασίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

26-11-2017 16:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

26-11-2017 14:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

26-11-2017 14:00 Λίντο Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26-11-2017 14:00 Β.Α.Κ Αναπτυξιακό
Βαλούρδος Μιχάλης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ

26-11-2017 12:00 Β.Α.Κ Αναπτυξιακό
Γερμανής Βαγγέλης Μαρκάκης Γιώργος
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟΥ

29-11-2017 20:00 Μοίρες Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Τσεχερίδης Δαβίδ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΣΙΑΜΗΤΡΑ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α. - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΑΡΡΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 15.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ Α- ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ -ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ(ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)

ΒΑΚ 12.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 14.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΑΓΟΡΙΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 17.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-11-2017
ΜΟΙΡΕΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ


ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-11-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ (Γ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ -
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΚ 12.15 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 26-11 ΕΩΣ 29-11-2017

ΚΥΡΙΑΚΗ 26-11-2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 FOTARAS B.C.-"ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C."
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ELECTRONIC WORLD
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔA 13:00 "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ /
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ" – ΚΙΣΣΑΜΟΣ / ΝΤΑΞ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 15:00 LOCA CAFÉ – MOBIAK
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΕΤΟΙ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29-11-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - NIKKI SEASIDE BAR-NOVA SHOP
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ  21:00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ / ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter