menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 20.10.17 από kreta

Ορισμοι διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της απο 21 έως 22  Οκτωβρίου  2017, για το Παγκρήτιο Εργασιακό  και τα πρωταθλήματα  Ανδρών (πρεμιέρα) Γυναικών (πρεμίερα), Εφήβων,  Κορασίδων,παίδων ΕΚΑΣΚ.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚ.
(Δ)Ρίζος - Νάστος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ.(Σ) - ΦΡΑΑΓΚΑΚΗ (Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
21-10-2017 19:00 Χερσόνησος Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Κρητικάκης Μάριος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21-10-2017 18:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21-10-2017 18:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Έλενα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

21-10-2017 17:00 Κλαδισός Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21-10-2017 17:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21-10-2017 16:00 Νεάπολη Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Κρητικάκης Μάριος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

21-10-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-10-2017 16:00 Λίντο Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21-10-2017 16:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-10-2017 14:00 Λίντο Γυναικών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21-10-2017 12:00 Λίντο Εφήβων
Κουλιεράκη Χρύσα Σαλβαράκη Μυρτώ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22-10-2017 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Τσάμης Αχιλλέας Κουλιεράκη Χρύσα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22-10-2017 19:00 Μοίρες Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

22-10-2017 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσίγκου Μαρία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

22-10-2017 16:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22-10-2017 16:00 Νεάπολη Παίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΚΗΣΗ

22-10-2017 16:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

22-10-2017 15:00 Άγιος Νικόλαος
Κορασίδων Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22-10-2017 15:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Πολυχρονάκης Αριστείδης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

22-10-2017 15:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22-10-2017 15:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

22-10-2017 14:00 Κλαδισός Παίδων
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 2

22-10-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

22-10-2017 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

22-10-2017 13:00 Β.Α.Κ Παίδων
Τσίγκου Μαρία Χουλιάρας Γιώργος
ΟΦΗ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

22-10-2017 13:00 Σητεία Παίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Κατσούγκρης Τιμολέων
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22-10-2017 12:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22-10-2017 12:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ 

22-10-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

22-10-2017 11:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

22-10-2017 10:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΡΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΒΑΚ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΚ.ΡΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ (ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ - ΣΙΑΜΗΤΡΑ))

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚΧΑΝΙΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ.)

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΟΑΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΒΑΚ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΚΗΣΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΑΧ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΣΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ (ΣΙΑΜΗΤΡΑ - ΤΡΟΥΛΗ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ. (ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ FINAL FOUR ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-10-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗ - ΑΟ ΣΠΗΛΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΡΗΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-10-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.00 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter