menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 29.9.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών-κριτών.

Κοινοποίησέ το :
Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της 29 Σεπτεμβρίου έως 1 Οκτωβρίου  2017, για το τουρνουά "Β.Παδουβα΄ς", Εργασιακό κύπελλο και πρωταθλήματα Εφήβων, νεανίδων, παίδων ΕΚΑΣΚ.


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΔΟΥΒΑ
29-09-2017 18:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

29-09-2017 18:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Β.Α.Κ Ανδρών Χρυσός Θανάσης Χαρίτος Μαρίνος
ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ

30-09-2017 17:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Τσαϊρίδης Νίκος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

30-09-2017 19:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Χαρίτος Μαρίνος Τσίγκου Μαρία

ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29-09-2017
ΒΑΚ 18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΒΑΚ 20.00 ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-09-2017
ΒΑΚ 17.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΒΑΚ 19.00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ


ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
30-09-2017 21:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

30-09-2017 18:00 Λίντο Νεανίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

30-09-2017 18:00 Χερσόνησος Εφήβων
Γερμανής Βαγγέλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

30-09-2017 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

30-09-2017 17:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Βαλούρδος Μιχάλης Κρητικάκης Μάριος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

30-09-2017 16:00 Λίντο Εφήβων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

30-09-2017 15:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Χρυσός Θανάσης Τσάμης Αχιλλέας
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

01-10-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

01-10-2017 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

01-10-2017 14:00 Χανίων Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

01-10-2017 13:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χρυσός Θανάσης Βαρελτζή Αργυρώ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

01-10-2017 13:00 Λίντο Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

01-10-2017 13:00 Νεάπολη Παίδων
Τσίγκου Μαρία Χουλιάρας Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

01-10-2017 12:00 Αρχάνες Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

01-10-2017 11:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Ζοφοριανάκης Γιάννης

ΑΣΚΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


ΕΚΑΣΚ Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-09-2017
 ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΝΤΑΜΑ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΝΤΑΜΑ (ΤΡΟΥΛΗ)

ΒΑΚ 21.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01-10-2017
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΓΟΡ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)

ΚΥΠΕΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02-10-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 03-10-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Γ ΝΙΚΗΤΗΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Δ ΝΙΚΗΤΗΣ - COSMOS SPORT
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter