menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 21.8.17 από kreta

Με ΚΑΟ Μελισσίων εντός ο ΟΑΧ, στο κύπελλο μπάσκετ Γυναικών.

Κοινοποίησέ το :

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Κυπέλλου μπάσκετ, με Κρητικό ενδιαφέρον, καθώς η εκπρόσωπος του νησιού μας ο ΟΑ Χανίων, θα αντιμετωπίσει την Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου στα Χανιά τον ΚΑΟ Μελισσίων.

Εφ όσον το συγκρότημα του Μιχάλη Κασικτσόγλου προκριθεί, θα αντιμετωπίσει μια εκ των ΓΑΣ Καλυβίων-Αγίας Παρασκευής η Προφήτη Ηλία -Σπόρτιγκ στις 1 Οκτωβρίου εκτός έδρας.

Ακολουθεί η αναλυτική κλήρωση του Κυπέλλου Ελλάδας:

Α' Φάση - 1ος Όμιλος 
--------------------------------- 
1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017 
01. ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 
02. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ 
03. ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 
04. ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 
05. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 
06. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017 
13.ΝΙΚΗΤΗΣ Α1 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α4 
14.ΝΙΚΗΤΗΣ Α3 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α2 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017 
17.ΝΙΚΗΤΗΣ Α14 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α5 
18.ΝΙΚΗΤΗΣ Α13 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α6 

Α' Φάση - 2ος Όμιλος 
--------------------------------- 
1η Αγωνιστική - Κυριακή 17/09/2017 
07.ΑΠΣ ΑΣΠΙΣ 2001 ΞΑΝΘΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 
08.ΑΠΣ ΝΑΥΑΡΧΟΣ ΒΟΤΣΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 
09.ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ - ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 
10.ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 
11.ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν. ΡΥΣΙΟΥ 
12.ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η Αγωνιστική - Κυριακή 24/09/2017 
15.ΝΙΚΗΤΗΣ Α12 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α11 
16.ΝΙΚΗΤΗΣ Α10 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α8 

3η Αγωνιστική - Κυριακή 01/10/2017 
19.ΝΙΚΗΤΗΣ Α15 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α16 
20.ΝΙΚΗΤΗΣ Α9 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α7 

Β'Φάση / Σάββατο 07 ή Κυριακή 08/10/2017 
21.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 19 - ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 
22.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 17 - ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 
23.ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 
24.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 18 - ΑΣ ΠΑΟΚ 
25.ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 20 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 
26.ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 
27.ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕΩΝ 
28.ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 

Γ'Φάση (Προημιτελικοί Αγώνες) / Σάββατο 22/12/2017 
29.ΝΙΚΗΤΗΣ Α21 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α25 
30.ΝΙΚΗΤΗΣ Α22 - ΝΙΚΗΤΗΣ Α23 
31. - 
32. - 

Δ'Φάση (Ημιτελικοί Αγώνες)/ Παρασκευή 23/03/2018 
33. - 
34. - 

Μικρός Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018 
35. Ηττημένος Α31 - Ηττημένος Α31

Τελικός/ Κυριακή 25/03/2018 
36. Νικητής Α31 - Νικητής Α32

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter