Στα γραφεία της ΕΚΑΣΚ πραγματοποιήθηκε σήμερα στις 17:00 η κλήρωση των πρωταθλημάτων , για την σαιζόν 2017-2018.
Στο πρωτάθλημα των Νεανίδων συμμετέχουν επτά ομάδες τέσσερις από Ηράκλειο (ΟΦΗ, Εργοτέλης, Ανδρογέας και Ηρόδοτος, μια από Ρέθυμνο (Αρκάδι), μια από Λασίθι (Ιεράπετρα) και ο ΟΑΧ από τα Χανιά.
Η έναρξη των αγώνων έχει προγραμματιστεί για το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου 2017.
Αναλυτικά το πρόγραμμα :
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
6 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ρεπώ: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
6 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπώ: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ