menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 17.7.17 από kreta

Ξεκινά αύριο (18/07) στο 10o Πανελλήνιο πρωτάθλημα δικηγόρων στα Χανιά. Ορισμοί διαιτητών (vid).

Κοινοποίησέ το :

Ξεκινάει με κάθε επισημότητα από τις 18 έως τις 23 του μηνός το 10ο πρωτάθλημα μπάσκετ δικηγορικών συλλόγων Ελλάδας και Κύπρου. Το πρόγραμμα και οι ορισμοί διαιτητών όλου του τουρνουά..

Εικοσιτέσσερις ομάδες  θα μπουν στη μάχη της φάσης των ομίλων και το ενδιαφέρον για την τελική κατάταξη μέχρι τα πλέι-οφ θα είναι αμείωτο. 

Συμμετέχουν δικηγορικοί σύλλογοι από: AΓPINIO, AΘHNA, AMAΛIAΔA, BEPOIA, ΓIANNITΣA, HPAKΛEIO, IΩANNINA , ΘEΣΣAΛONIKH, KAΛAMATA, KOPINΘOΣ, KΩΣ, ΛAPIΣA, ΛAPNAKA, ΛEMEΣOΣ, ΛEYKΩΣIA, ΠATPA, ΠAΦOΣ, ΠEIPAIAΣ, ΠYPΓOΣ, POΔOΣ, ΣEPPEΣ, XAΛKIΔIKH, XANIA.

Δείτε  παρακάτω,το τρέιλερ του τουρνουά:

Όλο το πρόγραμμα με τους διαιτητές:

18-07-2017 20:00 Σούδα Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ

18-07-2017 20:00 Χανίων Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΙΩΑΝΝΙΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ

18-07-2017 20:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Στιβακτάκης Γιάννης
ΝΟΜΟΣ - ΠΑΤΡΑ

18-07-2017 18:00 Σούδα Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Βαλούρδος Μιχάλης
ΛΕΥΚΩΣΙΑ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

18-07-2017 18:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΘΗΝΑ - ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 

18-07-2017 18:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Μακρογιάννης Γιάννης
ΧΑΝΙΑ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ

18-07-2017 16:00 Κλαδισός Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΛΑΡΙΣΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 

18-07-2017 16:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Χριστινάκης Βασίλης
ΘΕΜΙΣ - ΗΛΕΙΑ 

19-07-2017 20:00 Σούδα Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Μαρινάκης Θεοχάρης
ΑΓΡΙΝΙΟ - ΑΘΗΝΑ

19-07-2017 20:00 Χανίων Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΛΕΜΕΣΣΟΣ - ΚΟΡΙΝΘΟΣ

19-07-2017 20:00 Κλαδισός Ανδρών
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΒΕΡΟΙΑ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

19-07-2017 18:00 Κλαδισός Ανδρών
Βαλούρδος Μιχάλης Ά ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΠΕΙΡAIΑΣ - ΛΕΥΚΩΣΙΑ 

19-07-2017 18:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Τσικριτσάκη Βασιλική
ΕΥΑΓΟΡΑΣ - ΗΛΕΙΑ

19-07-2017 18:00 Σούδα Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΩΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

19-07-2017 16:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Στιβακτάκης Γιάννης
ΡΟΔΟΣ - ΝΟΜΟΣ

19-07-2017 16:00 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Βαλούρδος Μιχάλης
ΣΕΡΡΕΣ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ

20-07-2017 17:00 Χανίων Ανδρών
Κώτσου Λία Μαρινάκης Θεοχάρης
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

20-07-2017 17:00 Σούδα Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΣΕΡΡΕΣ

20-07-2017 17:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΠΑΤΡΑ - ΡΟΔΟΣ

20-07-2017 15:00 Σούδα Ανδρών
Χαρίτος Μαρίνος   Α' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ : ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
ΘΕΜΙΣ - ΕΥΑΓΟΡΑΣ 

20-07-2017 15:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Πετράκης Γιώργος
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ

20-07-2017 15:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Στιβακτάκης Γιάννης
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ - ΑΓΡΙΝΙΟ

20-07-2017 13:00 Χανίων Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Χαρίτος Μαρίνος
ΧΑΝΙΑ - ΛΕΜΕΣΣΟΣ

20-07-2017 13:00 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Στιβακτάκης Γιάννης
ΛΑΡΙΣΑ - ΚΩΣ

21-07-2017 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Χριστινάκης Βασίλης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 16

21-07-2017 19:00 Χανίων Ανδρών
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 - 24 

21-07-2017 19:00 Σούδα Ανδρών
Μακρογιάννης Γιάννης Χρυσός Θανάσης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 8 

21-07-2017 17:00 Σούδα Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Χρυσός Θανάσης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 8 

21-07-2017 17:00 Χανίων Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μακρογιάννης Γιάννης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 8 

21-07-2017 17:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Χριστινάκης Νώντας
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 8 

21-07-2017 15:00 Σούδα Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Χαρίτος Μαρίνος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 16

21-07-2017 15:00 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 16

21-07-2017 15:00 Χανίων Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καμπίτσης Μιχάλης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 16

21-07-2017 13:00 Σούδα Ανδρών
Κουλιεράκη Χρύσα Χαρίτος Μαρίνος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 - 24 

21-07-2017 13:00 Χανίων Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μαρινάκης Θεοχάρης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 - 24 

21-07-2017 13:00 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 - 24 

22-07-2017 17:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Αρτεμάκη Δόμνα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 4 

22-07-2017 17:00 Σούδα Ανδρών
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 17 - 18 

22-07-2017 17:00 Χανίων Ανδρών
Κώτσου Λία Χριστινάκης Βασίλης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9 - 10 

22-07-2017 15:00 Κλαδισός Ανδρών
Επιτροπάκης Γιώργος Χριστινάκης Νώντας
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 1 - 4 

22-07-2017 15:00 Σούδα Ανδρών
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 19 - 20 

22-07-2017 15:00 Χανίων Ανδρών
Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 11 - 12 

22-07-2017 13:00 Κλαδισός Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Ρένα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 5 - 6 

22-07-2017 13:00 Χανίων Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 13 - 14 

22-07-2017 13:00 Σούδα Ανδρών
Χρυσός Θανάσης Πετράκης Γιώργος
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 21 - 22

22-07-2017 11:00 Χανίων Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χριστινάκης Βασίλης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 15 - 16 

22-07-2017 11:00 Σούδα Ανδρών
Χρυσός Θανάσης Μαρινάκης Θεοχάρης
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 23 - 24 

22-07-2017 11:00 Κλαδισός Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Ρένα
ΚΑΤΑΤΑΞΗ 7 - 8 

23-07-2017 13:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 1 - 2 


23-07-2017 11:00 Κλαδισός Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3 - 4

Δείτε το τρέιλερ του τουρνουά:


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter