Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή 60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν 325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ.
Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και το πρόγραμμα μέχρι τις 10 Ιουνίου .
Αποτελέσματα αγώνων
MOΥΣ. ΣΧΟΛΗ ΜΕΣΣΑΡΑ 30-53
Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 42-48
ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED 49-14
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ RETRO 23 42-47
ΚΡΗΤΙΔΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 42-38
ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 50-54
ΥΠΑ ΣΚΟΥΡΑΣ 38-31
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 34-29
EΠΙΣΚΟΠΗ ΙΝΤΕRNOUS 37-60
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 56-59
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 20-00
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π. Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ 41-46
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 34-44
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 37-51
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-34
Α. Τ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 52-48
COSMOS SPORT ITE 52-42
ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 44-51
CGP SMED 32-36
Π. ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 64-30
ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ 39-64
CRETAPHON ΣΕΑΠ 51-32
ΤΕΕ ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 31-50
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 17-63
Πρόγραμμα αγώνων
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 1/6 18.00 8 Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 1/6 19.45 8 Η Β Β ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΜΕΛΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 1/6 21.30 7 Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 1/6 19.30 8 Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 1/6 21.15 8 Η Β Γ RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 2/6 18.00 8 Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 2/6 19.45 9 Η Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ-ΑΣΤΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 2/6 21.30 8 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 2/6 19.30 8 Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 2/6 21.15 9 Η Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 10.00 2 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 11.45 2 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 3/6 13.30 2 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ INTERNUS ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 10.00 2 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ CGP ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 11.45 2 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 3/6 13.30 2 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/6 18.00 8 Η Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/6 19.45 8 Η Β Α ΧΑΟΧ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 6/6 21.30 9 Η Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/6 19.30 8 Η Β Α OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 6/6 21.15 8 Η Β Α Π,Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 18.00 9 Η Α Α ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 19.45 9 Η Α Α COSMOS SPORT ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 7/6 21.30 9 Η Α Β ΠΟΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 19.30 9 Η Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 7/6 21.15 9 Η Α Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/6 18.00 9 Η Β Β ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/6 19.45 9 Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 8/6 21.30 9 Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 8/6 19.30 9 Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ Π.ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΕ 8/6 21.15 9 Η Β Β HAMED ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 18.00 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 19.45 3 Η Γ1-9 Β-ΦΑΣΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΙNTERNUS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 9/6 21.30 8 Η Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 19.30 9 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 9/6 21.15 9 Η Β Γ RETRO 23 ΠΑΓΝΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ GRETAPHON ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 10.00 3 Η Γ10-15 Β-ΦΑΣΗ SMED ΣΕΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 11.45 9 Η Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 10/6 13.30 9 Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ.ΜΕΛΗ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ