Το πρόγραμμα του ΟΑΧ στο ειδικό πρωτάθλημα για την Α2 Γυναικών.


Ξεκίνημα Κόντρα στον Ανταγόρα Κω , θα πραγματοποιήσει ο Όμιλος Αντισφαίρισης Χανίων στην προσπάθεια ανόδου για την Α2' κατηγορία, στο ειδικό πρωτάθλημα που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Μετς το διάστημα 21-26 Ιουνίου του 2017.

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του ειδικού πρωταθλήματος για την άνοδο στην Α2' Εθνική Κατηγορία Γυναικών (Όμιλος Νότου). 

Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο του Μετς 21-26 Ιουνίου του 2017. 
Ο ΟΑ Χανίων μετέχει στον 1ο υποόμιλο. 
Το αναλυτικό πρόγραμμα:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 1ου ΥΠΟΟΜΙΛΟΥ
1η αγωνιστική 21/06
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

2η αγωνιστική 22/06
ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ

3η αγωνιστική 23/06
ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

4η αγωνιστική 24/06
ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ - ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ

5η αγωνιστική 25/06
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΥΣ ΟΙ ΔΑΝΑΟΙ
ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ου ΥΠΟΟΜΙΛΟΥ
1η αγωνιστική     23/06
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. – ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ

2η αγωνιστική     24/06
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ.
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ. – ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

3η αγωνιστική    25/06
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤ. - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
ΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΧΙΟΥ - ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ. ΑΙΔ.

*Η κλήρωση των αγώνων για τον όμιλο του Βορρά θα διεξαχθεί στις 02/06/2017 και ώρα 13:00 στα γραφεία της ΕΟΚ στη Θεσσαλονίκη.

Η κλήρωση του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Γ’ Εθνική Ανδρών
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το ειδικό πρωτάθλημα για την άνοδο στην Γ’ Εθνική Κατηγορία Ανδρών (2ος Όμιλος Νότου). Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο Εσπέρου Καλλιθέας 21-25 Ιουνίου του 2017. Το πρόγραμμα:

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/06/2017     
16.00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ -  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
18.00 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΠΕΜΠΤΗ 22/06/2017   
16.00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ -  ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
18.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ -  ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/06/2017   
16.00 ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ -  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
18.00 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ -  ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/06/2017   
15.00 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ -  ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
17.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ -  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/06/2017   
10.00 ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ -  ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ
12.00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ -  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.