menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 30.5.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου | Τo πανόραμα της πρώτης φάσης

Κοινοποίησέ το :

Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση σε όλες τις κατηγορίες στο 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ και η οργανωτική επιτροπή έδωσε στην δημοσιότητα το πανόραμα της φάσης αυτής. 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΕΛΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 43-28
ΚΟΥΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 53-39
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 47-46
COSMOSSPORT Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 39-42
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΥΤΡΗΣ 28-45
Ι.Τ.Ε. ΕΛΜΕ 33-48
ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 31-50
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ COSMOSSPORT 34-45
ΕΛΜΕ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-42
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ Ι.Τ.Ε. 40-32
COSMOSSPORT ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 46-26
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 41-40
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 32-40
Ι.Τ.Ε. Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 44-61
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOSSPORT 44-39
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΕΛΜΕ 49-58
ΕΛΜΕ COSMOSSPORT 43-54
Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 45-39
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-40
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Ι.Τ.Ε. 51-37
Ι.Τ.Ε. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 39-33
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 47-50
COSMOSSPORT ΗΡΑΚΛΗΣ 50-29
Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ ΕΛΜΕ 36-63
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 25-39
ΚΟΥΤΡΗΣ Ι.Τ.Ε. 47-44
ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΜΕ 35-48
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 50-29
ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 44-51
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΚΟΥΤΡΗΣ 30/5
COSMOSSPORT Ι.Τ.Ε. 52-42
Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 52-48
Ι.Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΗΣ 7/6
ΚΟΥΤΡΗΣ Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 2/6
COSMOSSPORT Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 7/6
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 2/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ 
1 ΕΛΜΕ 8 5 3 - 13
2 ΚΟΥΤΡΗΣ 6 6 - - 12
3 Α.Τ.ΠΕΡΙΦ .ΕΛ.ΑΣ 7 5 2 - 12
4 COSMOSSPORT 7 5 2 - 12
5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 7 4 3 - 11
6 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 6 3 3 - 9
7 ΗΡΑΚΛΗΣ 7 2 5 - 9
8 Ι.Τ.Ε. 7 1 6 - 8
9 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 7 - 7 - 7


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Π.ΟΦΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 49-35
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 38-29
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 48-45
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 42-22
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-56
ΠΟΑ ΜΕΛΗ Π.ΟΦΗ 41-65
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 46-31
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 34-33
Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 65-54
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 48-37
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 42-41
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 29-42
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 32-41
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 31-24
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 47-38
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ 49-48
Π.ΟΦΗ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 60-39
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 38-63
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 47-46
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 44-31
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 37-40
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 52-23
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 28-25
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ Π.ΟΦΗ 36-51
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 42-53
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 1/6
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ Π.ΟΦΗ 37-58
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 66-30
Π.ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 30/5
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 40-34
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 34-44
ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 37-51
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 7/6
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 7/6
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 7/6
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 6/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ 
1 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 7 7 - - 14
2 Π.ΟΦΗ 7 6 1 - 13
3 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 6 4 2 - 10
4 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 7 3 4 - 10
5 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ 7 3 4 - 10
6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 6 3 3 - 9
7 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 7 2 5 - 9
8 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 6 2 4 - 8
9 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 7 - 7 - 7


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 49-41
ΤΕΕΤΑΚ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 32-40
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 47-18
OFF ROAD CLUB Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 31-66
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 55-21
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 18-64
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 25-58
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ OFF ROAD CLUB 58-43
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕΤΑΚ 47-23
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 46-38
OFF ROAD CLUB ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 43-60
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 19-47
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 40-34
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 32-56
ΤΕΕΤΑΚ OFF ROAD CLUB 27-34
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 37-46
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ OFF ROAD CLUB 45-22
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 45-34
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕΤΑΚ 29-23
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 39-31
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 37-36
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 27-35
OFF ROAD CLUB ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 30-35
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 26-39
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 31/5
ΤΕΕΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 31/5
ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 31/5
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 41-46
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 6/6
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ ΤΕΕΤΑΚ 6/6
OFF ROAD CLUB ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 6/6
Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 6/6
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 10/6
ΤΕΕΤΑΚ Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 10/6
OFF ROAD CLUB ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 10/6
ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 10/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 7 7 - - 14
2 Π.Σ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 6 5 1 - 11 +5
3 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ 6 5 1 - 11 -5
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 5 3 2 - 8
5 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ 5 2 3 - 7
6 OFF ROAD CLUB 6 1 5 - 7
7 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 5 1 4 - 6
8 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 5 1 4 - 6
9 ΤΕΕΤΑΚ 5 5 - - 5


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 43-29
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 44-40
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΤΕ Α.Ε 46-49
ΕΛΚΕΘΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 34-38
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 38-49
HAMED ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 35-38
ΟΤΕ Α.Ε ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 53-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕΘΕ 31-29
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 36-43
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ HAMED 38-26
ΕΛΚΕΘΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 33-35
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 48-41
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΟΤΕ Α.Ε 28-53
HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 44-43
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ 45-31
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 24-33
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ 43-33
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 35-46
ΟΤΕ Α.Ε Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 42-31
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED 32-39
HAMED ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 35-26
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 56-32
ΕΛΚΕΘΕ ΟΤΕ Α.Ε 35-44
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 44-50
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 30-53
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ HAMED 49-14
ΟΤΕ Α.Ε ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 40-43
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 42-48
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 1/6
ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 1/6
ΕΛΚΕΘΕ HAMED 1/6
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 31/5
HAMED ΟΤΕ Α.Ε 8/6
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 8/6
ΕΛΚΕΘΕ ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 8/6
Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑ 8/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 7 6 1 - 13 +3
2 ΟΤΕ Α.Ε 7 6 1 - 13 -3
3 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 6 5 1 - 11
4 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 6 4 2 - 10
5 HAMED 6 3 3 - 9
6 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 6 2 4 - 8
7 Π.Σ.ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 6 1 5 - 7
8 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧ. ΣΑΡΡΗΣ 6 1 5 - 7
9 ΕΛΚΕΘΕ 6 0 6 - 6

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
S.Q. SKOURAS ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-51
ΠΑΓΝΗ ΕΥΦΑΗ 43-26
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΥΠΑ 47-36
ΟΠΤΙΚΟΙ RETRO 23 34-50
ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΓΝΗ 45-37
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ S.Q. SKOURAS 60-46
ΥΠΑ RETRO 23 34-41
ΕΥΦΑΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 35-32
S.Q. SKOURAS ΠΑΓΝΗ 37-75
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 52-34
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 14-33
ΥΠΑ ΕΥΦΑΗ 55-29
ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΥΠΑ 44-27
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23 26-28
ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 61-25
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ S.Q. SKOURAS 50-24
S.Q. SKOURAS ΟΠΤΙΚΟΙ 38-46
RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 29-44
ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ 44-53
ΕΥΦΑΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 32-51
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 29-54
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΕΥΦΑΗ 56-28
ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 24-35
RETRO 23 S.Q. SKOURAS 55-36
ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 42-38
ΠΑΓΝΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 50-54
ΥΠΑ S.Q. SKOURAS 38-31
ΕΥΦΑΗ RETRO 23 42-47
S.Q. SKOURAS ΕΥΦΑΗ 2/6
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΠΑΓΝΗ 2/6
ΟΠΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 2/6
RETRO 23 ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 2/6
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΥΠΑ 9/6
ΠΑΓΝΗ RETRO 23 9/6
ΟΠΤΙΚΟΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ 9/6
ΕΥΦΑΗ ΚΡΗΤΙΔΑ-ΘΗΣΕΑΣ 8/6

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΚΡΗΤΙΔΑ 6 6 - - 12
2 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 6 5 1 - 11 +15
3 RETRO 23 6 5 1 - 11 -15
4 ΠΑΓΝΗ 6 4 2 - 10 +9
5 ΥΠΑ 7 3 4 - 10 -9
6 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 6 3 3 - 9
7 ΕΥΦΑΗ 6 1 5 - 7
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 6 1 5 - 7
9 ΣΚΟΥΡΑΣ 7 - 7 - 7


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter