menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 7.4.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

  
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων και τουρνουά αλληλεγγύης,για τους αγώνες από 08 έως 13 Απριλίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 08-04-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
(Δ) Κωνσταντινόπουλος - Ντάνος (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 09-04-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 15.00 ΟΦΗ - ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
(Δ) Καρακωνσταντόπουλος - Χριστοδουλάκης (Ευαγγελινός)
(Κ)ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Χ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(24)

Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10-04-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
(Δ) Καρακατσούνης - Βαρδάλος - Καρδάρης (Μαχαιριανάκης)
(Κ)ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ ΠΕΥΚΩΝ
(Δ)Διαμαντής - Βαρδάλος - Κωνσταντινίδου (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24)

Μ.ΠΕΜΠΤΗ 13-04-2017
ΦΙΛΙΚΟΣ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΛΙΜΕΝΙΚΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
08-04-2017 17:30 Κλαδισός Παγκορασίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

08-04-2017 17:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Χριστινάκης Βασίλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 3 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

08-04-2017 16:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1

08-04-2017 16:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Ρασούλη Χρύσα Πετράκης Γιώργος
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 1


08-04-2017 16:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


08-04-2017 16:00 Μοίρες Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Φιλιππάκης Βασίλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

προβολή
08-04-2017 15:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2


08-04-2017 14:30 Λίντο Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


08-04-2017 14:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Βαρδάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

08-04-2017 13:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


08-04-2017 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1

08-04-2017 13:00 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Καλαϊτζάκη Βασιλική
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

08-04-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2

08-04-2017 11:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 1

08-04-2017 10:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

09-04-2017 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Καρανικόλα Αλεξάνδρα
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

09-04-2017 17:30 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΑΓΟΡ 2


09-04-2017 17:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

09-04-2017 16:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

09-04-2017 14:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΟΑΧ 2

09-04-2017 14:30 Σητεία Παμπαίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

09-04-2017 14:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ 1


09-04-2017 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδ⎬κη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΚΥΔΩΝ 2

09-04-2017 13:00 Σητεία Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

προβολή
09-04-2017 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Βαρελτζή Αργυρώ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


09-04-2017 11:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 - ΚΥΔΩΝ 1

09-04-2017 10:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΑΓΟΡ 1

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 08-04-2017
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ(ΚΟΡΙΤΣΙΑ)
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΞΑΝΘΕΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 1
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ1 - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09-04-2017
ΛΙΝΤΟ 12.30 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΑΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΣΗΤΕΙΑ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Π)ΑΓΟΡ 3 - ΚΥΔΩΝ 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΡΚΑΔΙ - ΚΥΔΩΝ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΑΓΟΡ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ -ΦΟΥΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ


Εργασιακά Διαιτητές:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
08-04-2017 11:30 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

08-04-2017 10:00 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - INTERNUS

10-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ

10-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Παπουτσάκης Σοφοκλής
COSMOS SPORT - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

10-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Τ ΠΕΡ. ΑΣΤΥΝ.

10-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Κατσαπρακάκης Χρήστος Παπουτσάκης Σοφοκλής
CGP - ΣΕΑΠ

10-04-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Καρανικόλα Ρένα
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΚΟΥΤΡΗΣ

10-04-2017 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

10-04-2017 17:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - SMED

11-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

11-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θανάσης
Π. ΟΦΗ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ

11-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

11-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θανάσης
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ

12-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Χιωτάκης Νίκος
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - OFF ROAD CLUB

12-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ - Π.Σ ΡΩΜΑΝΟΣ

12-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΤΕΕ/ΤΑΚ

12-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

Εργασιακά Γραμματεία:
(ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 08-04-2017
ΒΑΚ 10.00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - INTERNUS
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ


Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 10-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - SMED
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 CGP - ΣΕΑΠ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤ ΠΕΡΙΦΕΡ -ΑΣΤ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

Μ.ΤΡΙΤΗ 11-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΧΝΑΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Π.ΟΦΗ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 12-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΠΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - ΤΕΕ ΤΑΚ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - OFF ROAD CLUB
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09/04/2017
ΣΟΥΔΑ 17.30 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 10/04/2017

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.30 ΝΙΚΗΤΗΣ (ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ELECTRONIC WORLD) - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 21.00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΝΙΚΗΤΗΣ (ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ)
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter