menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 7.4.17 από kreta

6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου |Τα αποτελέσματα της πρεμιέρας και η συνέχεια (vid).

Κοινοποίησέ το :

Πρεμιέρα είχαμε στο 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου((όπως μας είχε δηλώσει, ο Αντιδήμαρχος Αθλητισμού κ.Κ.Βαρδαβάς),) που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή  60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν  325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ. 

Φώτο : "Σκακιστικός Όμιλος".

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Α Α ΕΛΜΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 43-28
Α Α Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 47-46
Α Α ΚΟΥΤΡΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 55-39
A A COSMOS SPORT Α.Τ ΠΕΡ. ΕΛ.ΑΣ 39-42
A Β Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 48-45
A Β ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 42-22
A Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 38-29

Β Α ΤΕΕ/ΤΑΚ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 32-40
Α Β Π.ΟΦΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 49-35
Β Α Π.ΧΑΟΧ ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 47-18
Β Α OFF ROAD CLUB Π.ΣΡΩΜΑΝΟΣ 31-66
Β Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 49-41
Β Β Π.ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΟΤΕ 46-49
Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 34-38
Β Β Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ ΑΓ ΙΩΑΝΝΗΣ 44-40
Β Γ ΠΑΓΝΗ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 43-26

Γ Β ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 21-24

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ 10/4 17:00 1 Η Γ Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ SMED
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ 10/4 18:30 1 Η Γ Α Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ 10/4 20:00 1 Η Γ Γ CGP ΣΕΑΠ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ 10/4 21:30 2 Η A A COSMOS SPORT ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΔΕ 10/4 19:30 2 Η A Α ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΔΕ 10/4 21:00 2 Η A Α ΗΡΑΚΛΗΣ Α.Τ ΠΕΡΙΦΕΙ-ΑΣΤ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΔΕ 10/4 22:30 1 Η Γ Γ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΡ 11/4 20:00 2 Η Α Β ΤΕΧΑΛΟΥΜΙΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΡ 11/4 21:30 2 Η Α Β Π.ΟΦΗ ΠΟΑ ΜΕΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΡ 11/4 21:00 2 Η Α Β ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΡ 11/4 22:30 2 Η Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΕ 12/4 20:00 2 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΕ 12/4 21:30 2 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.Σ ΡΩΜΑΝΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΕ 12/4 21:00 2 Η Β Α ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΕ 12/4 22:30 2 Η Β Α Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ OFF ROAD CLUB

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 18/4 20:00 2 Η Β Β ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 18/4 21:30 2 Η Β Β HAMED ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 18/4 21:00 2 Η Β Β ΟΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 18/4 22:30 2 Η Β Β Π.Σ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΚΕΘΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 19/4 20:00 2 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 19/4 21:30 2 Η Β Γ ΥΠΑ RETRO 23
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 19/4 21:00 2 Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 19/4 22:30 2 Η Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΟΠΤΙΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 20/4 20:00 3 Η Α Α ΑΛΑΓΝΙ ΙΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 20/4 21:30 3 Η Α Α COSMOS SPORT OIKONOMIKO

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 21/4 20:00 3 Η Α Β ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 21/4 21:30 3 Η Α Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 21/4 21:00 2 Η Γ Β INTERNUS ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 21/4 22:30 2 Η Γ Β CRETAPHON ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 22/4 10.00 2 Η Γ Α SMED Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 22/4 11.30 2 Η Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 22/4 13.00 3 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΒΑΚ ΣΑ 22/4 10.00 2 Η Γ Γ ΣΕΑΠ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΒΑΚ ΣΑ 22/4 11.30 2 Η Γ Γ ΒΑΓΙΩΝΙΑ CGP


Βίντεο -στιγμιότυπα:



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter