menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 28.4.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :
  
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων ,για τους αγώνες από  29  Απριλίου ω 6 Μαΐου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-04-2017
ΟΣΕΚΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ(24)

ΣΟΥΔΑ 16.45 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Σ) - ΚΑΜΠΑΚΟΥ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-2017
ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 13.30 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) -ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΣΦΙΓΚΑΚΗ (24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 03-05-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
(Δ) Νάστος - Ρίζος (Ευαγγελινός)
(Κ)ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
29-04-2017 18:30 Χανίων Παμπαίδων
Δημητρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

29-04-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Κρητικάκης Μάριος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

29-04-2017 17:30 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2

29-04-2017 17:00 Χανίων Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29-04-2017 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2

29-04-2017 16:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

29-04-2017 16:00 Λίντο Μίνι κορίτσια
Βαρελτζή Αργυρώ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ

29-04-2017 15:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος  Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

29-04-2017 14:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

29-04-2017 14:30 Λίντο Γυναικών
Μπανασάκης Θοδωρής Χαρίτος Μαρίνος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-04-2017 13:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2

29-04-2017 13:00 Λίντο Παμπαίδων Σ
Στιβακτάκης Γιάννης Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1


29-04-2017 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος Κατσιέρης Βασίλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

29-04-2017 11:30 Λίντο Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Βασιλόπουλος Βασίλης
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

29-04-2017 11:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

30-04-2017 19:30 Χανίων Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μακρής Παναγιώτης
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Χριστινάκης Νώντας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

30-04-2017 17:00 Αρκαλοχώρι Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ 2

30-04-2017 14:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

30-04-2017 13:30 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

30-04-2017 12:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

03-05-2017 19:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Γαβαλάκη Γεωργία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΑΓΟΡ 2

03-05-2017 19:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 - ΑΓΟΡ 1

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 29-04-2017
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΒΑΚ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΧΟΛΕΒΑΣ (ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ)
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ2 - ΚΥΔΩΝ 2
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ (ΧΟΛΕΒΑΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ.- ΣΑΡΡΗΣ (ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ )
ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ (ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-04-2017
ΑΡΧΑΝΕΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 03-05-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.15 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 3 - ΑΓΟΡ 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ (ΜΠΛΑΒΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)

Διαιτητές-Ορισμοί Τουρνουά Εργοτέλη:
29-04-2017 19:15 Μαρτινέγκο Προμίνι
Χρηστάκης Ηρακλής Μαρκάκης Γιώργος
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

29-04-2017 18:00 Μαρτινέγκο Προμίνι
Μπότουλας Νίκος Κρασανάκη Σοφία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-04-2017 16:45 Μαρτινέγκο Προμίνι
Μαλλιαράκη Μαρίνα Κοματάς Βαγγέλης
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

29-04-2017 15:30 Μαρτινέγκο
Προμίνι Μαμάκης Στέφανος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

30-04-2017 19:15 Μαρτινέγκο Προμίνι
Μαμάκης Στέφανος Μαρκάκης Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

30-04-2017 18:00 Μαρτινέγκο Προμίνι Κατσιέρης 
Βασίλης Κρασανάκη Σοφία
ΟΦΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

30-04-2017 16:45 Μαρτινέγκο Προμίνι
Κοματάς Βαγγέλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ

30-04-2017 15:30 Μαρτινέγκο Προμίνι
Δασκαλάκης Παναγιώτης Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

Εργασιακά Διαιτητές:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
29-04-2017 11:30 Β.Α.Κ Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παλιατσός Βασίλης Στιβακτάκης Γιάννης
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

29-04-2017 10:00 Β.Α.Κ Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παλιατσός Βασίλης Στιβακτάκης Γιάννης
INTERNUS - CRETAPHON

ΧΑΝΙΩΝ
29-04-2017 21:30 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
MOBIAK - Nova Shop Χανιά

29-04-2017 19:30 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
Κλ. Χαβαλίερς - Ιπ...πότες

29-04-2017 15:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Χριστινάκης Νώντας Μπουζουνιεράκης Κώστας
Κουρήτες - Κομόλιθροι 

30-04-2017 21:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Πελίκα Μαρία Δημητρουλάκης Μανώλης
Fotaras - Βουκολιές/Χάρμα

30-04-2017 19:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Σταυρουλάκης Μανώλης Πελίκα Μαρία
TEI - Άρα... Λύκοι 

30-04-2017 17:00 Σούδα Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
Drink Team - Μαστραντωνάκης Υποδήματα

03-05-2017 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 2ος Όμιλος
Χριστινάκης Βασίλης Δημητρουλάκης Μανώλης
Barche...Λιώμα - Elorus

03-05-2017 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κατσαπρακάκης Χρήστος Χριστινάκης Βασίλης
Espresso Mini Market Café - Γερμανός Σούδα

03-05-2017 17:00 Καμπανίου Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κατσαπρακάκης Χρήστος Φλουρής Νίκος
Τ & Τ Κατασκευαστική - Minoa Palace

Εργασιακά Γραμματεία:
(ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
ΣΑBBATO 29/4/17
ΒΑΚ 10.00 INTERNUS - CRETAPHON
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 2/5/2017
 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 Π.ΟΦΗ - Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΙΤΕ - ΑΣ.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΚΟΥΤΡΗΣ - COSMOS SPORT
ΚΑΡΓΑΚΗΣ  - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΑΛΑΓΝΙ - ΕΛΜΕ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 4/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΗΡΟΔΟΤΟ  ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΤΕΕ/ΤΑΚ - OFF ROAD CLUB
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ  - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΟΤΕ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΠΑΓΝΗ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 HAMED - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 6/5/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΕΛΚΕΘΕ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 Π.ΧΑΟΧ - ΠΟΡΟΣΜΕΛΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΒΑΚ 10.00 ΚΡΗΤΙΔΑ - ΥΠΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΒΑΚ 11.30 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 29/4/17 ΕΩΣ 03/05/2017
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/4/2017
ΣΟΥΔΑ 15:00ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 19:30 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 21:30 MOBIAK - NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/4/2017
ΣΟΥΔΑ 17:00 DRINK TEAM - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑΣ 19:00 TEI - ΆΡΑ... ΛΥΚΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑΣ 21:00 FOTARAS - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 3/5/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - MINOA PALACE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 BARCHE...ΛΙΩΜΑ - ELORUS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter