menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 22.3.17 από kreta

Τα αποτελέσματα των Παμπαίδων,Παγκορασίδων - Μίνι 3η αγωνιστική.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες


Με τη 3η αγωνιστική συνεχίστηκαν τα παγκρήτια τουρνουά των μικρών ηλικιακών κατηγοριών και αρκετά από τα παιχνίδια παρουσίασαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.Φώτο Μίνι παίδες Ρέθυμνο BC1, BC2, BC3..

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ A’ (3η αγωνιστική) 
1ος Ομιλος

ΟΑ Χανίων – Ρέθυμνο BC1 48-23
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 07-04, 20-15, 28-21, 48-23.
ΟAX (Μιχ. Κασικτσόγλου): Αν. Καζάνης, Μ. Σούπιος, Κοντογιάννης 4, Λυβιάκης 4, Αλεξανδράκης, Γεωργιάδης 10 (2), Ευθυμάκης, Κουρουπάκης 16, Π. Καζάνης 7, Φυτράκης 7.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Γκιουλέας – Νταλιάνης): Βρούβας, Δερεδάκης, Αστρινάκης 2, Μαυρουδής 7, Ι. Λεμονάκης, Ε. Καλαϊτζάκης, Κουλουλιάς, Μπίτρι 2, Αλέξης 4, Μεταξάς, Δούσμανης 8.

Α.Ο. Κύδων2-A.Ο. Ακρωτηρίο αναβλήθηκε
ρεπό είχε ο Α.Ο.Κ Χανιά.

2ος Ομιλος
Ρέθυμνο BC2 – Ακαδημία Ρεθύμνου 40-37
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 04-08, 13-14, 27-19, 40-37.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC2 (Μπαλάφας – Πολοπετράκης): Απλαδάς, Σηφάκης, Μπουρνέλης, Ηλιάκης 6, Κωνσταντινίδης 9, Σταματάκης 7, Χριστοδημητρόπουλος 4(1), Τσαχάκης 2, Κoτρώνης 8, Βεργάκης 2, Πασπαράκης, Μανετάκης 2.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κυριάκος Μίχας): Χαιρέτης 6, Διγενής 1, Ε. Χριστοδουλάκης 14(1), Νικητάκης, Σ. Χριστοδουλάκης, Καλλιτσουνάκης 1, Καψαλάκης 2, Κωστάκης, Νικολιδάκης, Πετράκης, Βαλμάς 12(1), Μουρατίδης 2.

Α.Ο. Κύδων1-Α.Ε. Πλατανιά ανα βλήθηκε. 
Ρεπό είχε ο Α.Ο. Κύδων3.

3ος ομιλος 
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΟΦΗ 1  37-44
Δεκάλεπτα: 09-09-23-22(ημ.),29-33,37-44.
Ανδρογέας (Κουμιανάκης): Μπίλιαρης Γ., Παγωνίδης Ν. 17, Λιν Γι 2, Λαθουράκης Εμμ., Καλογεράκης Ν. , Σταυρακάκης Γ. 2, Κοντόσης Μ.4, Βαρδάκης Γ., Σηφάκης Ε., Σηφάκης Ι. 9(1), Ξηρουδάκης Γ.2, Διβινής Ν.
ΟΦΗ(Καρλάφτης): Πλατάκης Εμμ., Παπαδάκης Σ.2, Ζουρμπάκης Α.10, Φανουράκης Γ.3(1), Ηλιάκης Α.5(1), Τσότρας Ι.8(1), Τοχτάνης Κ.12(1), Πρασανάκης Μ. 3(1), Καμπάκας Φ.1.


4ος Όμιλος
ΑΣΚΗΣΗ-ΔΕΙΛΙΝΌ 2 ΤΕΛΙΚΌ 40-45
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ 08-08 12-09 13-11 07-17
ΑΣΚΗΣΗ (ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ) ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ, ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟΣ.ΛΟΥΛΑΚΗΣ 8,ΦΑΝΙΔΑΚΗΣ 2, ΔΡΟΣΙΤΗΣ3 (1), ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ, ΔΟΥΛΓΕΡΑΛΗΣ 4, ΓΕΩΡΓΙΆΔΗΣ 15, ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 5,ΤΣΑΤΣΑΣ 3,
ΔΕΙΛΙΝΟ (ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ) ΜΑΡΚΆΚΗΣ 6, ΧΡΟΝΑΚΗΣ 2, ΠΑΠΑΔΆΚΗΣ, ΑΝΑΓΝΩΣΤΆΚΗΣ 4, ΤΣΙΤΑΚΗΣ 6, ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ 7, ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ 10 ,ΠΑΝΑΓΙΩΤΆΚΗΣ 8, ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ, ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ 2

ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 – ΟΦΗ2  31-23 
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ (7-4/10-5/6-3/8-11)
ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 (Μ.ΠΕΤΡΑΚΗΣ): ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 2 ,ΜΠΟΤΗΣ ,ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ,ΚΟΡΚΑΚΑΣ 2,ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ 6(1),ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ,ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ
ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΑΝΤ. 2,ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ,ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ,ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝ. 7(1) ,ΜΑΥΡΟΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ,ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ 5(1),ΠΟΛΑΚΗΣ 7.
ΟΦΗ2 (ΒΕΡΓΕΤΑΚΗΣ Α.): ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ 6 ,ΛΥΚΑΚΗΣ ,ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ 7(1) ,ΦΡΑΓΚΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2 ,ΜΑΥΡΑΚΗΣ ,ΠΕΡΑΚΗΣ
ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ, ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ 2,ΙΑΤΡΑΚΗΣ 3,ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ,ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ,ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ 3.



5ος ομιλος
ΜΕΣΣΑΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ   23-38
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ:  (10-08)(07-07)(03-15)(03-08)
ΜΕΣΣΑΡΑ (ΚΟΛΟΥΝΤΖΑΚΗΣ) ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗΣ, ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ 2, ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ, ΜΠΙΚΑΚΗΣ, ΣΑΒΒΑΚΗΣ 5(1), ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ 14(1), ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ, ΜΙΧΕΛΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ, ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΑΡΓΑΚΗΣ 2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 3, ΓΙΑΜΙΑΔΑΚΗΣ, ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ 4, ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ 26, ΜΑΡΗΣ 3(1), ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ, ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ, ΦΡΕΣΚΟΣ, ΓΡΙΒΑΚΗΣ 2, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ


6ος ομιλος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ : 24 - 49
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ : 05-08, 09-15, 02-19, 08-09
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ) : ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ 6(2), ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 3, ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ, ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ, ΤΣΙΜΗΤΑΚΗΣ 2, ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ, ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ 8, ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΜΑΛΛΙΑΡΟΥΔΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 3(1),
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ) : ΡΟΒΙΘΗΣ, ΔΑΒΡΑΛΟΣ 15(3), ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ, ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ 6, ΤΡΑΥΛΟΣ 13(1), ΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ 6, ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗΣ, ΚΩΣΤΑΚΗΣ, ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ 9

Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 39-42
Οκτάλεπτα: 15-07, 07-12, 03-09, 14-14.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Στρατάκης): Παπαγιαννούλης 4, Γιακουμάκης 11(1), Πλακογιαννάκης Αντ. 5(1), Ζαγορίδης 2, Φραγκάκης 2, Διακάκης, Δρούμπαλης, Καρτσάκης 8, Βαρδάκης 2, Μαλαθράκης 2, Κοντοπόδης 3.
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ (Κουτρούλης): Bλάχος 2, Παπουτσάκης, Ρουκουνάκης, Κρασανάκης-Μαλλιωτάκης Ε. 13, Δέδες, Τσουρρή, Αμπατζής 2, Σταυρακάκης 13, Πλατάκης, Κρασανάκης-Μαλλιωτάκης Γ. 12(1).

Τουρνουά Παγκορασίδων: 
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.-Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 40-26
Οκτάλεπτα: 13-08, 07-05, 07-06, 13-07.
EΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.(Κομψέλης): Γαλανοπούλου, Χαλκιαδάκη 6, Βάβαλη 2, Λαγουδάκη 7, Σαβουιδάκη 1, Γιαννουλάκη, Σωμαράκη 6, Φρρόκου 3, Μέτα 9, Κωνσταντινίδη 6, Τσιμπλοστεφανάκη.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ(Στρατάκης-Μάλλιαρης): Κοσμίδη Δέσποινα 6, Αρχαγγελίδη-Μόργκαν 10, Κουτσούλη, Φρονιμάκη, Τριχά, Γαϊτανάκη, Κοσμίδη Μαρία 1, Αγγελοπούλου 7, Λιαπάκη Ι. 2, Λιαπάκη Σ.


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ  (3η αγωνιστική)

Ρέθυμνο BC1 – Ρέθυμνο BC3 51-13
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 05-02, 25-05, 41-07, 51-13.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC1 (Κώστας Μπαλάφας): Ηλιάκης, Σηφάκης 2, Μυκονιάτης 4, Γκιουλέας 6, Κωνσταντινίδης 4, Σταματάκης 4, Κοτρώνης 3, Κλαψινός 8,  Τσαχάκης, Κιουπιολής 6, Απλαδάς 8, Παρασκευόπουλος 6.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC3 (Τσαρουχάς – Νταλιάνης): Κουμνάς, Κρεβετσάκης 2, Παπαμιχαλόπουλος 4, Σαμουλάκης 1, Φωτεινάκης 2, Μαύρος 4, Καλογιαννάκης, Μανουσάκης, Μαρκίδης, Τσόλκας.

Ρέθυμνο BC2 – Ακαδημία Ρεθύμνου2 36-38
ΤΑ ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 11-10, 21-16, 29-23, 36-38.
ΡΕΘΥΜΝΟ BC2 (Πέτρος Πολοπετράκης): Καργάκης 2, Ταταράκης 4, Τσαχάκης 9, Κωνσταντινίδης 1, Κλάδος, Βουτσάς 2, Βαρδάς 4, Καμηλάκης 6, Γαλερός 2, Τσικνάκης 2, Μαύρος, Απανωμεριτάκης 4.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ2 (Χειμωνίδης – Μίχας): Ανυφαντάκης 2, Κωστάκης 25, Μακρογιάννης, Σαριδάκης, Βρέτζος, Χ. Χριστοδουλάκης, Σωπασουδάκης, Κεραμιανάκης, Κωστούλας 2, Λελεδάκης 8, Διδασκάλου 1, Ανωμεριανάκης, Δασκαλάκης.

ΟΑΧ1-Α.Ο. Κύδων1 18-65
Διαιτητής: Μακρογιάννης 8λεπτα: 2-19, 5-27 (ημιχρ.), 11-50, 18-65
ΟAX1 (Φρ. Δημητρουλάκη): Παπαλιονάκης 2, Βατσάκης, Τσισμενάκης 4, Στελιουδάκης 4, Μενεγάκης, Χρ. Πυροβολάκης 1, Εμμ. Πυροβολάκης, Τζαμπαζάκης, Σαλιβουράκης, Γεωργουδάκης 6, Αντ. Καζάνης 1, Καπαδουκάκης, Μπουναφάτσος.
Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κεράνης 6 (2), Κουλιεράκης 10 (1), Μαστοράκης 6, Ξηρουχάκης 2, Μπαλαντίνος, Σταθάκης 2, Αντωνακάκης 6, Σουβαρής 4, Ξεκουκουλωτάκης 1, Σειραδάκης 18, Ε. Μανώλης 6, Ψυλλάκης 4, Χαιρετάκης.

Ακαδημία Ρ.1-Α.Ε. Πλατανιά 46-20
8λεπτα: 9-0, 29-8 (ημιχρ.), 38 10, 46-20
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Διακόπουλος 8, Γα λάνης, Γιαλούρης 4, Λεβεντάκη 6, Λέκα, Ζωή Γεραιουδάκη 2 Χαλκιαδάκης.

* ΑΓΟΡ1-ΑΓΟΡ3 41-16.

Α.Ο. Κύδων2-ΟΑΧ2 78-13
Διαιτητής: Κουλιεράκη
8λεπτα: 23-5, 40-7 (ημιχρ.), 61 11, 78-13
Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Παντελάκης 6, Βόλτσης 26 (1), Ταρ λάμης, Βομβολάκης 4, Καϋμε νάκης, Κογχυλάκης 7, Παρτσα κουλάκης 2, Νησιώτης 10, Καλ πουζος 9, Πατεράκης 14.
ΟAX2 (Αλ. Κυριτσάκης): Κα μπουράκης, Καραχάλιος, Κ. Σου πιος 2, Μιχελάκης, Χριστόπουλος 2, Τζανιδάκης 9, Ιγγλεζάκης, Γ Σουπιος, Μαρινάκης, Κρασάκης.

ΟΑΧ κορίτσια-Αρκάδι κορίτσια 31-34
Διαιτητής: Μακρογιάννης
8λεπτα: 4-9, 12-16 (ημιχρ.), 23 27, 31-34
ΟΑΧ κορίτσια (Ι. Θωμά): Κιντριλη 3, Μπολιώτη, Παντελάκη Γιακουμάκη 2, Ε. Παπαδάκη Γρηγοράκη, Καραμούστου 13, Σ Παπαδάκη 13, Καμπίτση, Λου πασάκη, Κατσι, Αθουσάκη.
Από την ομάδα του Γ. Θεοδο σουλάκη η Αποβαλάϊε σημείωσ τους πιο πολλούς (10) πόντους * ΑΓΟΡ2-Ακαδημία Ρ.2 36-39

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΤΕΛΙΚΟ : 18-45
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ : 03-08, 05-13, 05-13, 05-11
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ): ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ, ΤΣΟΥΚΑΛΗΣ 1, ΚΟΥΒΑΡΤΑΣ, ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ, ΜΑΝΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ 3, ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ Π 4, ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ, ΠΙΡΙΑ 2, ΦΟΥΤΑΚΗΣ 3, ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ Γ 2, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Γ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 3
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ) ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ 4, ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Ν 5, ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ, ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γ 4, ΣΗΦΑΚΗΣ 5, ΜΠΟΥΓΙΑΣ 2, ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 11, ΤΖΩΡΤΖΗΣ 6, ΠΑΠΑ 5(1), ΛΑΒΔΑΚΗΣ 3, ΚΟΖΥΡΗΣ

 A.O.IEΡΑΠΕΤΡΑ-Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 61-11
Οκτάλεπτα: 19-03, 11-01, 14-05, 17-02
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ(Μάλλιαρης-Στρατάκης): Διακάκης, Αγγελάκης, Δασκαλάκης Κ., Γιαννικάκης, Νάτσος Φ., Δασκαλάκης Μ., Αχλάτης, Άρχων, Σταματάκης, Νταραράς.
Α.Ε.ΝΕΑΠΟΛΗΣ (Παπαδημητρίου): Διαλυνάς, Συλλιγάρδος Ι., Συλλιγάρδος Α., Δεμέτζος, Παπαδημητρίου, Τερζάκης, Σουρμενίδης, Δατσέρης, Χρονάκης, Κοντάκης.

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter