menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 14.3.17 από kreta

Τα αποτελέσματα των Παμπαίδων - Μίνι 2η αγωνιστική.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες

Με τη 2η αγωνιστική συνεχίστηκαν τα παγκρήτια τουρνουά των μικρών ηλικιακών κατηγοριών και αρκετά από τα παιχνίδια παρουσίασαν ιδιαίτερο ενδιαφέρον.Φώτο Παμπαίδες Δειλινό 2.

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ A’ (2η αγωνιστική) 

1ος όμιλος 
Α.Ο.Κ. Χανιά-Α.Ο. Κύδων2 17-79 
Οκτάλεπτα: 5-21, 9-32 (ημ.), 13-56, 17-79 
A.O.K. Χανιά (Γ. Αλεξίου): Χασουράκης, Κάβουρας 6, Βαγιωνάκης, Λουράκης 5, Χριστουλάκης, Πατσάκης 2, Χαμηλάκης, Σταυρουλάκης, Πρασιανάκης 2, Πετράκης 2, Κωστάκης, Ζουρίδης. Κύδων2 (Ι. Ηλιάκης): Μπαλαντίνος, Πρωτοπαπαδάκης 2, Τσίνα 22 (1), Σέγκος 4, Κατσιφαράκης 11, Κακούρης 6, Περδικάκης 4, Κουτρουμπάς 6, Μερμίγκης 10, Ορφανίδης 14 (1). 

A.Ο. Ακρωτηρίου-ΟΑΧ 33-31 
Οκτάλεπτα: 5-2, 17-11 (ημιχρ.), 20-20, 33-31 
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Χαρ. Βαλαδάκης, Ναπ. Ρομπολάκης 3, Φ. Νεονάκης 8 (1), Π. Ρομπολάκης, Αλ. Μαυρεδάκης, Μαρινάκης 14, Ματαράγκας, Σακούτης 3 (1), Αζάς 5, Γρ. Βαλαδάκης. 
ΟAX (Μιχ. Κασικτσόγλου): Αν. Καζάνης , Μ. Σουπιος, Κοντογιάννης 2, Λυβιάκης 2, Αλεξανδράκης, Γεωργιάδης 5, Ευθυμάκης 3, Π. Καζάνης 8, Φυτράκης 11. 

* Ρεπό είχε ο ΑΓΟΡ1. 
2ος  όμιλος 
Α.Ο. Κύδων3-Ρέθυμνο BC2 52-40
Οκτάλεπτα: 11-12, 28-14 (ημ.), 4725, 52-40 
Κύδων3 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κουλιεράκης 13, Μαστοράκης, Μπαλαντίνος 6, Βόλτσης 14 (2), Αντωνακάκης, Μαυρεδάκης 2, Σουβαρής, Ξεκουκουλωτάκης 1, Σειραδάκης 12, Μανώλης 2, Ξηρουχάκης, Χαιρετάκης 2.
Ρέθυμνο BC2 (Κώστας Μπαλάφας): Ηλιάκης, Σηφάκης, Μπουραλέξης, Απλαδάς, Κωνσταντινίδης 13(1), Σταματάκης 15, Χριστοδημητρήπουλος 2, Τσαχάκης 8, Χαλκιαδάκης, Βεργάκης, Κοτρώνης, Μανετάκης 2.

Ακαδημία Ρεθ.- Α.Ο. Κύδων1 41-34 
Οκτάλεπτα: 11-7, 18-20 (ημιχρ.), 27-28, 41-34 
Κύδων1 (Ι. Ηλιάκης): Τσέτσα, Λιονάκης 3 (1), Προβατινάκης, Κατεχαράκης, Πετράκης, Κοκκινάκης 7, Ταμπακάκης, Χατζηδάκης Νερατζάκης, Φαρμάκης 11, Νικολουδάκης 13. 

* Ρεπό είχε η Α.Ε. Πλατανιά.

3ος  όμιλος
ΔΕΙΛΙΝΟ 1-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 20-83
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1- ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 73-29
*Ρεπό: ΟΦΗ 1

4ος όμιλος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 -ΑΣΚΗΣΗ 43-30
ΔΕΙΛΙΝΟ 2-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Οκτάλεπτα: 21-09, 27-25 (ημ.),40-37, 48-41
Δειλινό 2( Αναστασιάδης Γ.): Μαρκάκης 9, Παπαδάκης , Αναγνωστάκης 8, Τσιτάκης4, Μουρτζάκης 4, Παναγιωτάκης 4, Χρονάκης, Μαγιατζής, Ταβερναράκης 18, Παπαδόπουλος, Βογιατζάκης 1, Μαριδάκης .
Ηράκλειο 2(Πετράκης Μ.): Αντωνακάκης 2, Καλόγηρος 2, Μαθιουδάκης , Κουβαράκης 1, Λίσλεβαντα 5(1), Χατζηϊωάννου , Καράμβαλης 2, Μοχάμεντ 2, Καραπάνος Α.4, Φεργαδάκης 5, Ξανθός 2, Αγγελάκης 2, Καραπάνος Κ. 5, Καραδεμήρης 7, Πολάκης 2.

Ρεπό: ΟΦΗ 2

5ος όμιλος

Α.Σ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ:44-34
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ:10-08, 10-07, 13-09, 11-10
Α.Σ.Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ: ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ Κ, ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ Ι, ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Δ, ΝΤΙΝΤΑΚΗΣ Τ, ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Φ 30(1), ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Κ 7, ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Ι 3(1), ΝΤΑΝΑΛΑΚΗΣ Κ 4, ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗΣ Ζ, ΑΣΚΙΑΝΑΚΗΣ Λ, ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ Θ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ: ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Α 5(1), ΚΑΒΟΥΣΑΚΗΣ Δ 6, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α 1, ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ Β 3, ΓΡΙΒΑΚΗΣ Κ, ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ Ε, ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ Μ 15, ΜΑΡΗΣ Α, ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ Κ, ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ Α, ΦΡΕΣΚΟΣ Α, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ Μ 4(1).

ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 25-48
Οκτάλεπτα : 5-13, 7-33, 14-41, 25-48
Διαιτητές : Βαρελτζή, Βαλούρδος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ : ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ 6, ΟΥΣΤΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 6, ΚΟΤΙΛΙ 6, ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ 4, ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ 2, ΚΑΝΔΥΛΑΣ 1, ΨΑΛΤΑΚΗΣ, ΡΙΠΟΛ, ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ, ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ.

*Ρεπο: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

6ος όμιλος
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ -ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ -ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΜΙΝΙ (2η αγωνιστική) 

Α' όμιλος 
Α.Ε. Πλατανιά- Ρέθυμνο BC1 33-65
Οκτάλεπτα: 11-24, 21-35 (ημ.), 24 52, 33-65 
Α.Ε. Πλατανιάς (Εμμ. Σταματάκης): Διακόπουλος 4, Καλαϊτζάκη 4, Κεσόπουλος, Γιαλούρης 5 (1) Πέρρος, Λεβεντάκης 2, Γαλάνης Λέκα, Ζωή Γεραιουδάκη 5 (1), Καστρινάκης 13 (1), Χαλκιαδάκης. 
Ρέθυμνο BC1 (Κώστας Μπαλάφας): Θεοδοσουλάκης 5(1), Σηφάκης 4, Ηλιάκης 8, Μυκονιάτης 4, Γκιουλέας 4, Κωνσταντινίδης 17, Απλαδάς 1, Τσαχάκης 2, Σταματάκης 13(1), Κοτρώνης 6, Κιουπκιολής, Κλαψινός, Παρασκευόπουλος 1.


Ρέθυμνο BC3-ΟΑΧ1 09-59 
Οκτάλεπτα: 02-13, 02-37 (ημ.), 04-51 09-59 
Ρέθυμνο BC3 (Τσαρουχάς – Νταλιάνης): Κουμνάς 1, Παπαμιχαλόπουλος, Δομαζάκης, Τσόλκας 2, Μαραγκουδάκης, Καραβιώτης 2, Καλογιαννάκης, Αδάμ, Μανουσάκης Μαύρος 2, Χατζηκάκου 2, Μαρκίδης.
ΟAX1 (Φρ. Δημητρουλάκη): Καπαδουκάκης,Τσισμενάκης 4, Στελιουδάκης, Μενεγάκης 2, Παπαλιονάκης 9, Εμμ. Πυροβολάκης Τζαμπαζάκης, Σαλιβουράκης 6, Γεωργουδάκης 13, Αντ. Καζάνης 16 Μαρνελάκης, Μπουναφάτσος 6 Χρ. Πυροβολάκης 3. 


Ακαδημία Ρ.1-Α.Ο. Κύδων1 31-42 
Οκτάλεπτα: 08-15, 13-23 (ημ.), 26- 28, 31-42 
Κύδων1 (Ν. Κωνσταντουδάκης) Κουλιεράκης 4, Μπαλαντίνος 7 Μαυρεδάκης 2, Αντωνακάκης 4 Ψυλλάκης 2, Σουβαρής 2, Ξεκουκουλωτάκης 4, Σειραδάκης 12, Θ Μανώλης 2, Χαιρετάκης 3. 

Β' όμιλος 
ΟΑΧ κορίτσια-ΟΑΧ2 31-23 
Οκτάλεπτα: 06-03, 09-08 (ημ.), 18-18 31-23 
ΟΑΧ κορίτσια (Ι. Θωμά): Αθουσάκη, Παντελάκη 2, Καμπίτση Καραμούστου 10, Μπολιώτη, Γιαμουμάκη 9, Γρηγοράκη, Παπαδάκ 3, Κατσι, Λουπασάκη 2, Κιντριλ 5, Λυβιάκη. 
ΟAX2 (Αλ. Κυριτσάκης): Κ. Σουπιος, Χριστόπουλος 4, Χειλουδάκης Καραχάλιος 4, Μαρινάκης 2, Καμπουράκης 2, Τζανιδάκης 2, Ιγγλεζάκης 2, Μιχελάκης, Γ. Σουπιο 1, Μαράκης, Κρασάκης 6 (2). 

Ακαδημία Ρ.2-Α.Ο. Κύδων2 31-54 
Οκτάλεπτα: 5-12, 13-17 (ημιχρ.), 18 40, 31-54 
Κύδων2 (Σαρ. Βόλτσης): Πατεράκης 6, Κογχυλάκης, Καβαλιεράτος 5, Ταρλάμης 2, Βομβολάκης Καϋμενάκης 1, Νησιώτης 6, Καλπουζος 3, Βόλτσης 31 (2). 

ΟΚΑ Αρκάδι (κορίτσια) – Ρέθυμνο BC2 22-31
Οκτάλεπτα: 06-09, 13-11, 15-27, 22-31.
ΟΚΑ Αρκάδι (Γιώργος Θεοδοσουλάκης): Πατσάνι 5, Ζαμπετάκη 1, Καμπανάκη, Λιναράκη, Αραμπατζόγλου, Ζολώτα, Λεμπιδάκη 4, Απαβαλάιε 2, Ανδρεάδου 5, Βαμβακά, Κρανιωτάκη 5, Καβρουλάκη.
Ρέθυμνο BC2 (Πέτρος Πολοπετράκης): Καργάκης, Ταταράκης, Τσαχάκης 12, Κωνσταντινίδης 5, Γιαννακόπουλος 1, Μανουκαράκης 6, Βάρδας, Πάγκαλος 2, Χατζηδάκης, Τσικνάκης 1, Μαύρος, Απανωμεριτάκης 4.





Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter