menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 14.3.17 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 18-20 Μαρτίου .

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, για  το διάστημα από 18 έως 20 Μαρτίου του 2017, που περιλαμβάνει το κορυφαίο γεγονός για το Σαββατοκύριακο, την τελική φάση των παίδων στα Χανιά.


18/03/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Β.Α.Κ. 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ  11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
18/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡ 1

ΛΙΝΤΟ 17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ 15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1

ΜΟΙΡΩΝ 14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

19/03/17
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΚΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΟΦΗ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

Β.Α.Κ. 10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1 ΚΥΔΩΝ 1

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00
Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ 17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30
Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1 ΑΓΟΡ 3

ΣΗΤΕΙΑΣ 14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2 ΟΑΧ 2

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

20/03/17
ΛΙΝΤΟ 16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter