menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 2.3.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   για τους αγώνες από 04 έως 05 Μαρτίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017
 A1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ-ΚΥΜΗ
(Δ) Καρακατσούνης-Τζαφλέρης-Θεονάς (Μπορμπαντωνάκης)
(Δ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Β) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)
ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:

04-03-2017 20:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

04-03-2017 19:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Ξενάκης Μιχάλης
ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

04-03-2017 19:00 Χανίων Παμπαίδων
Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΥΔΩΝ 1 - ΚΥΔΩΝ 3

04-03-2017 18:00 Κλαδισός Γυναικών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-03-2017 18:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης
ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2

04-03-2017 17:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

04-03-2017 17:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

04-03-2017 16:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

04-03-2017 15:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

04-03-2017 14:30 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-03-2017 14:30 Ακρωτήρι Εφήβων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

04-03-2017 14:00 Λίντο Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

04-03-2017 12:00 Χερσόνησος Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

04-03-2017 11:30 Β.Α.Κ Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

04-03-2017 10:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-03-2017 10:00 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Φιλιππάκης Βασίλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-03-2017 19:30 Ρέθυμνο Κορασίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-03-2017 18:00 Κλαδισός Ανδρών
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

05-03-2017 17:30 Ρέθυμνο Ανδρών
Μακρογιάννης Γιάννης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

05-03-2017 17:30 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χατζημάρκος Δημήτρης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

05-03-2017 16:30 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Ρασούλη Χρύσα
ΟΑΧ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2

05-03-2017 15:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-03-2017 15:00 Νεάπολη Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

05-03-2017 15:00 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Ρασούλη Χρύσα
ΟΑΧ 1 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

05-03-2017 14:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Πελίκα Μαρία
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 3

05-03-2017 13:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

05-03-2017 13:00 Κλαδισός Κορασίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-03-2017 13:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ 2

05-03-2017 12:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων
Σαμαράς Νίκος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-03-2017 12:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-03-2017 12:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05-03-2017 11:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

05-03-2017 10:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-03-2017 10:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος
ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 04-03-2017

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΒΑΚ 10.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΒΑΚ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 19.30 ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 20.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΚΥΔΩΝ 3
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05-03-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ
ΒΑΚ 11.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ – ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ 1 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ2 – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΓΟΡ 3
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 4/3/2017 ΕΩΣ 8/3/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΆΡΑ..ΛΥΚΟΙ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ELORUS - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017
ΣΟΥΔΑ 11:00 BARCHE...ΛΙΩΜΑ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 DRINK TEAM - ΑΕΤΟΙ
ΚΩΤΣΟΥ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6/3/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT – ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/3/2017

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΝΕΑΡΧΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter