menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 31.3.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Ηρακλείου, Χανίων και τουρνουά αλληλεγγύης,για τους αγώνες από 01 έως 07 Απριλίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 01-04-2017
 Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ
(Δ) Ψαριανός - Καραβίτης - Ζακεστίδης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 02-04-2017
ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣΚΑ
(Κ)ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (Χ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
01-04-2017 19:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Σαμαράς Νίκος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1


01-04-2017 18:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

01-04-2017 17:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΟΦΗ 2 - ΑΣΚΗΣΗ

01-04-2017 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

01-04-2017 17:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2

01-04-2017 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1


01-04-2017 16:30 Κλαδισός Παγκορασίδων
Χριστινάκης Βασίλης Ρασούλη Χρύσα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2

01-04-2017 16:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

01-04-2017 16:00 Λίντο Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


01-04-2017 15:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Τσίγκου Μαρία
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΜΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΛΜΠΟΥ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


01-04-2017 15:30 Ταυρωνίτης Νεανίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

01-04-2017 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 2

01-04-2017 11:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 2

01-04-2017 10:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 3

02-04-2017 20:00 Λίντο Κορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

02-04-2017 18:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΟΜΑΤΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ 2


02-04-2017 18:00 Μοίρες Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Καρανικόλα Ρένα
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

02-04-2017 18:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

02-04-2017 17:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Καμπίτσης Μιχάλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΗΛΙΑΔΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΑΝΑΡΙΤΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1


02-04-2017 16:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΑΛΒΑΡΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2


02-04-2017 16:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2

02-04-2017 16:00 Μοίρες Μίνι αγόρια
Σκανδαλάκης Νίκος
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ 2


02-04-2017 16:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


02-04-2017 15:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1

02-04-2017 14:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Στιβακτάκης Γιάννης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΗΜΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

02-04-2017 13:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΑΓΟΡ 3

02-04-2017 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1


02-04-2017 13:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Παλιατσός Βασίλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


02-04-2017 11:00 Κλαδισός Μίνι κορίτσια
Σταυρουλάκης Μανώλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2

ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 01-04-2017
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΒΑΚ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΦΗ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΒΑΚ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 3
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΞΑΝΘΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΞΑΝΘΕΑ ΙΩΑΝΝΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 2 - ΚΥΔΩΝ 2
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02-04-2017
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - ΑΓΟΡ 3
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ 1 - ΟΑΧ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ (Π) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ


Εργασιακά Διαιτητές:
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
07-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χιωτάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΟΠΤΙΚΟΙ - RETRO 23

07-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΥΠΑ

07-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ 
κατηγορία Χιωτάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΣΚΟΥΡΑΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ

07-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ 
κατηγορία Μαραγκάκης Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΛΜΕ - ΙΤΕ

06-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Παλιατσός Βασίλης Τσεχερίδης Δαβίδ
ΜΕΡΑΣΤΡΙ - ΔΑΣΚΑΛΟΙ

06-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ 
κατηγορία Τσαϊρίδης Νίκος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΠΑΓΝΗ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ

05-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσαϊρίδης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
Π.Σ. ΜΕΛΕΣΣΕΣ - Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ

05-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξενάκης Μιχάλης
Π. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΟΤΕ

05-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Τσαϊρίδης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΕΛΚΕΘΕ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ

05-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξενάκης Μιχάλης
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

04-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
OFF ROAD CLUB - ΡΩΜΑΝΟΣ

04-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
Π. ΟΦΗ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

04-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
Π. ΧΑΟΧ - ΤΡ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

04-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Γερμανής Βαγγέλης
TEE/TAK - Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ

03-04-2017 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

03-04-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
COSMOS SPORT - A.T ΠΕΡ. ΕΛ. ΑΣ

03-04-2017 21:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

03-04-2017 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΚΟΥΤΡΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

03-04-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Γερμανής Βαγγέλης
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ

03-04-2017 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Τσίγκου Μαρία
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ

03-04-2017 17:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μαλαμάς Γιάννης Τσίγκου Μαρία
ΕΛΜΕ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
Εργασιακά Γραμματεία:
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 03-04-2017

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΕΛΜΕ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΑΤ ΕΛΑΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ - ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 04-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΕ/ΤΑΚ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 Π.ΧΑΟΧ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 OFF ROAD CLUB - ΠΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 05-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΟΤΕ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΛΚΕΘΕ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΠΣ ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 06-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΓΝΗ - ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΜΕΡΑΣΤΡΙ - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07-04-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΛΜΕ - ΙΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ - ΥΠΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΟΠΤΙΚΟΙ - RETRO 23
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 01 ΕΩΣ 05/04/2017
ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2017

ΣΟΥΔΑ 15:00 NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ - ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ELORUS - ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΑΕΤΟΙ - SMOKERS B.C.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 13:00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - BARCHE...ΛΙΩΜΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ - DRINK TEAM
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 Α (9Η - 12Η) - PLAY OUT A1
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑ 19:00 Β (10Η - 11Η) - PLAY OUT A1
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3/4/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ - ΤΕΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - FOTARAS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5/4-2017

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20:00 ΝΙΚΗΤΗΣ Α - ΝΙΚΗΤΗΣ Β
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΡΙΤΗ 04/04/2017

ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ 21.40 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - LOCA CAFE 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 05/04/2017
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΙΚ. (ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ)
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ 
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 21.00 ΝΙΚΗΤΗΣ. (ΚΟΥΡΗΤΕΣ - ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ) - ΟΜΗΡΟΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter