menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 24.3.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ   Εργασιακού Χανίων,για τους αγώνες από 25 έως 29 Μαρτίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
(Δ) Καρακάσης-Λογοθέτης (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ. (Σ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/03/2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
(Δ) Καρακατσούνης-Βαρδάλος-Τζιοπάνος Ν. (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
25-03-2017 18:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3


25-03-2017 17:00 Σούδα Παγκορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα
ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ 1


25-03-2017 17:00 Λίντο Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Χατζημάρκος Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


25-03-2017 16:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1


25-03-2017 15:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


26-03-2017 19:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1


26-03-2017 19:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Νικολιδάκη Θεοδώρα Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


26-03-2017 19:00 Λίντο Κορασίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


26-03-2017 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Κώτσου Λία
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


26-03-2017 18:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


26-03-2017 18:00 Χανίων Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Χριστινάκης Νώντας
Γ΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


26-03-2017 17:00 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1

26-03-2017 15:30 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Μπουζουνιεράκης Κώστας Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΕΤΡΑΚΗΣ Κ. (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΒΑΡΟΠΟΥΛΟΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2


26-03-2017 14:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παπουτσάκης Σοφοκλής Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΙΕΡΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


26-03-2017 14:00 Κλαδισός Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Βασίλης Κόλμπου Χριστίνα
ΟΑΧ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1

26-03-2017 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΑΡ. (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΒΑΛΣΑΜΟΥ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1

26-03-2017 13:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


26-03-2017 12:30 Κλαδισός Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


26-03-2017 12:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


26-03-2017 11:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΡΚΑΚΗΣ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


26-03-2017 11:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πελίκα Μαρία
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

26-03-2017 10:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ (1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
​Β΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ (2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ)
ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-03-2017
ΛΙΝΤΟ 17:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ -ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ -Ο.Φ.Η
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ 17:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017
ΛΙΝΤΟ 19:00 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

Β.Α.Κ. 10:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
Β.Α.Κ. 11:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
Β.Α.Κ. 13:00 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.H - ΟΑΧ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 3 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 -ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - MΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - MΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 1 -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ  17:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ AOK XANIA - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ -
ΧΑΝΙΩΝ 18:00 Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ  - ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

Εργασιακό Χανίων Διαιτητές:

Εργασιακό Χανίων Γραμματεία:
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΙΠ...ΠΟΤΕΣ - ELORUS
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 FOTARAS - ΑΕΤΟΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 BARCHE...ΛΙΩΜΑ - ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 15:00 DRINK TEAM - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ
 MΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΤΕΙ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
MΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 27/3/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 MINOA PALACE - ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ Ι 21:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ELECTRONIC WORLD
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29/3/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ Ι 19:00 LOCA CAFE - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME - MOBIAK
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter