menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 23.3.17 από kreta

22ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα προημιτελικών (pics).

Κοινοποίησέ το :


Το Σαββατοκύριακο 18 και 19 Μαρτίου 2017 πραγματοποιήθηκαν τα προημιτελικά Α1 και Α2 κατηγορίας του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 

Foto: "Spili"
Όλοι οι αγώνες γίνονται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αποτελέσματα Προημιτελικοί Α1 Κατηγορίας του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL – XPRESS COPY 56-48
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 20-16, 31-20, 48-33, 56-48
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL (Κατσουλάκης): Συντιχάκης 6, Καλλιγιάννης,
Κανακάκης 2, Παπαδάκης Χ. 4, Οικονομίδης 12 (2), Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9 (3),
Παπαδογιαννάκης Π. 2, Χρυσουλάκης 21 (2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 5, Καλογεράκης 5 (1), Ορφανουδάκης 10, Χατζηδάκης 2,Φεσσάς 2, Τζουλάκης 4, Πιοτογιαννάκης 3 (1), Σπιτάς 2, Βασιλείου 10 (2), Γιαννούλης 5 (1).

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8)
STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS. (26/3 21:00)

Αποτελέσματα Προημιτελικοί Α2 Κατηγορίας του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 
CRETA FARMS –  THINK VILLA 37-53

Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φλουρής.
Δεκάλεπτα: 08-14, 18-24, 25-41, 37-53.
CRETA FARMS (Σταυρουλάκης): Μπραζιώτης 1, Καραογλάνης 2, Σταυρουλάκης Ν. 16(3),
Κριτσωταλάκης Κ. 2, Κριτσωταλάκης Β. 4, Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 6, Γιαννούλης 4, Ανυφαντάκης 2.
THINK VILLA (Πλεμμένος) : Στεργιάκης, Θερμιώτης 12(1), Πολιουδάκης 9(1),  Καζίλας 3, Πηγουνάκης Φ.8(2), Βροντάκης 4, Αντωνίου 10, Κόκκινος 4, Αστρινάκης 3(1).

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 
MUEBLO PLUS - L Étoile du Sud 64-32

Διαιτητές: Φιλιππάκης, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 17-07, 38-13, 54-22, 64-32
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.): Τσαφαράκης 2, Τσιλεδάκης Λ. 4, Βρακίδης, Παπαδάκης 14 (2), Κλάδος9 (2), Χατζηδάκης 20 (2), Φίλα 7 (1), Ρακιτζής, Κάλντι 8.
L Étoile du Sud (Γαλεράκης): Μαυράκης 2, Βουτσαδάκης 6, Πατάτας 2, Παπαδάκης 2, Βαρούχας,Δασκαλάκης 13, Γαλλιός 5 (1), Γαλεράκης, Παυλιδάκης 2.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – KLADOS TOURS 63-55

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 19-09, 23-25, 44-36, 63-55
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE (Γιαννακάκης): Δουζίνας 8 (2), Λίτινας 2, Πολοπετράκης 12, Κλάδος, Δούβρος 3,Αντωνογιαννάκης 2, Τρουλλινός 6, Σταυρουλάκης, Γαμβρελάς 6, Καλλιτσουνάκης, Καλαϊτζάκης 24 (4).
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 26 (5), Πετράκης, Κλάδος 12, Περακάκης 1, Πετρίδης 1,Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 10 (1), Jovanovic, Γερουκάκης 5.

(A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) 
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 36-50
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 04-17, 11-23, 25-36, 36-50
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης): Λαμπρινός 2, Μπονατάκης 4, Γαλερός 10 (1), Δασκαλάκης Μ. 11 (1), Ξενίδης 9, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Γαλάνης, Αποστολάκης 10, Ρούλιος Κ., Παπαδογιαννάκης,
Αντουράκης 8, Ρούλιος  Α. 17 (1), Κουκάκης 3 (1), Σαρτζετάκης, Ξενάκης 3 (1),Χατζησπύρος 6 (2),Μανιατάκης, Οικονομάκης 3 (1).

Πρόγραμμα Ημιτελικών του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017
ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017
15:45 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – MUEBLO PLUS
17:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) THINK VILLA – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
19:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΦΟΙΤΗΤΕΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter