menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 16.3.17 από kreta

22ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα, στατιστικά της 11 έως 12/03 (pics).

Κοινοποίησέ το :


Το Σαββατοκύριακο 11 και 12 Μαρτίου 2017 πραγματοποιήθηκαν δύο αγώνες για τα προημιτελικά Α1 κατηγορίας αλλά και η τελευταία Αγωνιστική της Α2 Κατηγορίας Α’ και Β' Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 

Όλοι οι αγώνες γίνονται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα  www.BasketRethymno.gr.

Αποτελέσματα Προημιτελικοί Α1 Κατηγορίας του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 
Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017.

(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 59-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 14-11, 25-13, 41-35, 59-42
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 2, Μαλλιαρός, Θανάσης 7(1), Μαμαλάκης Σ.
5(1), Τσίχλης , Μαμαλάκης Ν. 14, Φουντουκίδης 14(2), Πατέντας 17(2), Παρθενιώτης.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Θεοδοσόπουλος): Μοσχάκης 5, Γκάτζιας 7(1), Μαραβελάκης,
Θεοδοσόπουλος, Κατσαντώνης, Πολιτάκης 10(1), Αραμπατζόγλου, Αλυγιζάκης 8(1), Συριανόγλου,Δρουδάκης , Ζουμπεράκης 12.

(Α1) (ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - ΦΟΙΤΗΤΕΣ 63-48

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης 
Δεκάλεπτα: 15-06, 33-19, 48-31, 63-48.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κυδωνάκης 8(2), Κιουρτσιδάκης, Κωνσταντινίδης 3(1), Πατέρας 7,Μαραυγάκης 18(2), Νύκταρης 6, Βασιλάκης Γ. 13(1), Σταυρουλάκης 4, Ρωμανιουδάκης 4.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Καρπούζης 5(1), Λίτινας 6(2), Μίγκλης, Μυλωνάς 2, Φουτζόπουλος 2, Βλάσσης 2,Θεοδωρόπουλος 2, Σταμος 29(1).

ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΤΙΑΣ (ΘΕΣΕΙΣ 1-8)
 Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. - XPRESS COPY
 STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ - PLATANOS TOURS

(ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ (A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ – ΙΑΤΡΟΙ) 64-58

Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 13-18, 27-29, 48-42, 64-58
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Μαθηνός): Γαβαλάκης, Μανέτας 17, Τρανταλίδης 3(1),  Αντουράκης 15(1), Τζενεβράκης 14(1), Σεγρεδάκης 3(1), Ροδινός 12.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης): Αργυρίου, Σκυργιανόγλου 4, Ζαχαράκης 14, Περαντωνάκης 16(1), Τζανάκης 5(1), Παρασκάκης 8, Σαμωνάκης 11, Μουχασίρης.

Στατιστικά 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2016-2017 Α1 Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A1 (11η Αγωνιστική)
1 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 197
2 Πατέντας ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 178
3 Δαμανάκης Κ. ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 174
4 Σεγρεδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 164
5 Παπαδογιαννάκης Γ. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 149
6 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 147
7 Καραβάνης STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ  146
8 Ζουμπεράκης ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 145
9 Λαμπαρδάκης PLATANOS TOURS 142
10 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 197

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (11η Αγωνιστική)
1 Σεγρεδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 34
2 Δαμανάκης Κ. ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 33
3 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 27
4 Νύxταρης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 23
5 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 22
6 Λαμπαρδάκης PLATANOS TOURS 16
7 Ζήσιμος XPRESS COPY 13
8 Παπαδογιαννάκης Γ. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 12
9 Τζανάκης ΙΑΤΡΟΙ 12
10 Τσιχλής ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12

Ομάδες (11η Αγωνιστική) Μ.Ο.Επίθεσης Μ.Ο.Άμυνας
STUDIO ΡΕΘΥΜΝΟ 75,1 48,8
PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 74,4 63,2
ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 67,7 53,3
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 66,1 58,1
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 62,3 67,1
PLATANOS TOURS 61,4 63,2
ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 60,4 55,5
XPRESS COPY 50,8 56,1
ΦΟΙΤΗΤΕΣ 48,2 59,7
ΙΑΤΡΟΙ 42,6 61,4
ΑΔ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 41,6 64,2

Αποτελέσματα Τελευταίας 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 22ου Εργασιακού 
Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

(A2-A)  ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - L Étoile du Sud  39-60
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 07-13, 17-30, 33-45, 39-60.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Λάππα): Λάππα 22(1), Ρόμπου 2, Κρεμασμενάκης 3, Τσικριτσάκη 2, Μαστροκώστα 2,Νικολούλια 8(1), Γιαπιτσογλου.
L Étoile du Sud (Γαλεράκης): Παυλιδάκης 11, Πατάτας 4, Βουτσαδάκης 14, Βαρούχας 11(1), Δασκαλάκης 11, Γαλλιός 2, Γαλεράκης 3(1), Μαυράκης 4.

(A2-A) ΜΕTROPOLIS - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ  39-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης 
Δεκάλεπτα: 07-20, 16-31, 29-43, 39-61
METROPOLIS (Κονταξάκης): Νικολουδάκης 12, Σιβαρόπουλος 7, Σωμαθιανός, Παπαδογιαννάκης,
Κονταξάκης 7, Παναγιωτόπουλος 7, Μπεγέτης 6.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Οικονομάκης): Αποστολάκης 9, Παπαδογιαννάκης, Αντουράκης 10 (2), Ρούλιος  Α. 18, Σαρτζετάκης 2, Ξενάκης 9 (1), Χατζησπύρος 4, Οικονομάκης 9 (1).

(A2-A) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - CRETA FARMS  70-63
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου 
Δεκάλεπτα: 22-13, 38-35, 57-51, 70-63
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Σταυριανάκη 6, Διαμαντής 22 (2), Μάσκας 19 (3), Λεβεντάκης 1, Δαμιανός 3, Βουμβουράκης, Νικολιδάκης 19 (4), Μανωλουδάκης.
CRETA FARMS (Μαθιουλάκης): Μπραζιώτης 2, Καραογλάνης 10, Σταυρουλάκης Ν. 15, Κριτσωταλάκης Κ. 14, Κριτσωταλάκης Β. 8 (2), Σταυρουλάκης-Παττακός Ε. 8, Σταυρουλάκης Χ. 6 (2).

(A2-A) BUENO – ΡΑΨΩΔΙΑ  62-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 16-17, 30-25, 39-43, 62-49

BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Παπαδάκης Π. 4, Αδρονικίδης 2, Κοπανάκης 18, Κωνσταντινίδης,Σταυρουλιδάκης 5, Ανδρεαδάκης 7, Σταγκουράκης 14, Σταθοπούλου, Μυλωνάς 3, Αρσενίδης 9.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Χόμπης): Χόμπης Γ. 3, Τσισκάκης, Τσικινάς 4, Ξενάκης 12, Βεργίτσης 7 (1), Γκάμπλιας 15 (1),Ψαθάκης 8.

(A2-A) ΑΘΙΒΟΛΕΣ - ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 0-20(AA)
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Α' Ομίλου 2016-2017

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 22ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2016-2017

Ομάδα Βαθμολογία Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 18 522 319 203
2 CRETA FARMS 16 520 473 47
3 L Étoile du Sud 15 434 384 50
4 ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 15 425 342 83
5 BUENO HOTEL 14 412 409 3
6 ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 13 457 472 -15
7 METROPOLIS 12 338 401 -63
8 ΡΑΨΩΔΙΑ 11 404 484 -80
9 ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 9 355 520 -165 1 0 
ΑΘΙΒΟΛΕΣ 8 263 326 -63

Α2 Κατηγορία - A ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (9η Αγωνιστική)
1 Καλαϊτζάκης Μελχής ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 169
2 Ρουλιος Α. ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 157
3 Δασκαλάκης L Étoile du Sud 140
4 Κριτσωταλλάκης Κ. CRETA FARMS 125
5 Νικολιδάκης Β. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 113
6 Μασκας ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 109
7 Νικολούλια ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 108
8 Σταυρουλάκης Χ. CRETA FARMS 99
9 Ξενάκης ΡΑΨΩΔΙΑ 97
10 Γκαμπλιας ΡΑΨΩΔΙΑ 95

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (9η Αγωνιστική)
1 Καλαϊτζάκης Μελχής ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 22
2 Νικολιδάκης Β. ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 21
3 Μασκας ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 20
4 Σταυρουλάκης Χ. CRETA FARMS 16
5 Κριτσωταλλάκης Κ. CRETA FARMS 15
6 Σταθοπούλου BUENO HOTEL 15
7 Νικολούλια ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 14
8 Λίντινας Α. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 13
9 Ξανθέα Ι. ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 12
10 Κριτσωταλλάκης Βασ. CRETA FARMS 11
11 Βεργίτσης ΡΑΨΩΔΙΑ 11

Ομάδες (9η Αγωνιστική) Μ.Ο. Επίθεσης Μ.Ο. Άμυνας
ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 62,8 39,9
CRETA FARMS 57,8 52,6
ΑΘΙΒΟΛΕΣ 52,6 49,2
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 50,8 52,4
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 50,6 42,8
BUENO HOTEL 49,0 51,1
L Étoile du Sud 48,2 42,7
ΡΑΨΩΔΙΑ 44,9 53,8
METROPOLIS 39,8 50,1
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 39,4 57,8

Αποτελέσματα Τελευταίας 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

(A2-B)   ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - THINK VILLA 43-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 08-10, 15-27, 30-38, 43-55.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας): Αργυρόπουλος 11(1), Τζανουδάκης 3, Κακλαμάνος 22, Καλαϊτζάκης 2, Παπαδάκης Κ. 4, Γεωργαλής, Πετροπουλάκος, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης, Σακελαρίδης, Φανουργάκης 1.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Βροντάκης 4, Θερμιώτης 14, Πολιουδάκης 11(3), Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ., Αντωνίου 10(1), Κόκκινος 7(1), Αστρινάκης, Στεργιάκης.

(A2-B)   ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ 35-49
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-18, 16-28, 24-41, 35-49.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 3, Δοξαστάκης Μ., Τζανιδάκης 8,
Αλεξάκης 3, Καπετανάκης 6(1). Κύλης 13, Βαρδάκης 2, Φουντιδάκης, Γιακουμάκης.
ΣΥΦΑΡ (Παπαδάκης): Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης 2, Τεριζόγλου 12(3), Χηνιάδης 6, Ζερβουδάκης 15,Παπαδόπουλος 10.

(A2-B)   NEΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ - KLADOS TOURS 42-76
Διαιτητές: Νικολιδάκη Θεοδώρα, Τσικριτζάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 05-22, 19-36, 28-52, 42-76.
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς): Φραγιαδάκης 4, Μαρίνος 2, Κουταλάς, Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 6,Βιδιαδάκης, Παραδεισανός 1, Βότζης 10, Βάμβακας 7, Γαβράς 2, Ζαμπετάκης 8.
KLADOS TOURS (Πετράκης): Χριστουλάκης 27(4), Πετράκης, Κλάδος 11, Περακάκης, Πετρίδης 2,
Καλλιγιάννης, Νταουντάκης 18(1), Jovanovic 3, Γερουκάκης 15(1).

(A2-Β) TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ - MUEBLO PLUS  75-61
Διαιτητές: Τσικριτσάκη, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 17-17, 37-31, 56-41, 75-61
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Κούμουλος): Κούμουλος 29 (5), Καλαϊτζάκης, Μαθιουδάκης 4, Μπονατάκης 11 (2),Γαλερός 4, Δασκαλάκης Μ. 25, Ξενίδης 2, Σφακιανάκης, Δασκαλάκης Ν., Καλησπεράκης.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης N.-Σταυρουλάκης): Τσιλεδάκης Ν. 11 (1), Βρακίδης, Θυμάκης, Παπαδάκης 4 (1), Κλάδος 4 (1), Χατζηδάκης 12 (3), Φίλας 22 (3), Ρακιτζής, Τζεδάκης, Κάλντι 8. 

(A2-B) DOMEK - CRETAN INOX 0-20 (ΑΑ)
ΡΕΠΟ (A2-B): RETHYMNO SOCCER CLUB
Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β Ομίλου 2016-2017

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 22ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2016-2017

Ομάδα Βαθμολογία Επίθεση Άμυνα Διαφορά
1 ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19 519 406 113
2 MUEBLO PLUS 18 532 409 123
3 THINK VILLA # 17 456 411 45
4 KLADOS TOURS # 17 580 455 125
5 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ # 17 504 477 27
6 ΣΥΦΑΡ 15 449 437 12
7 ΕΠΙΧ. & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 14 444 478 -34
8 CRETAN INOX 14 451 446 5
9 NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 11 366 534 -168 1 0 
DOMEK*** 10 288 367 -79 1 1
RETHYMNO SOCCER CLUB*** 7 262 431 -169

* ΑΑ (20-0)

# Τριπλή Ισοβαθμία :

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - KLADOS TOURS 42 - 63 
THINK VILLA - KLADOS TOURS 54 - 51
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - THINK VILLA 43 - 55

Κατάταξη :
3.  THINK VILLA = 2 νίκες
4.   KLADOS TOURS  = 1 νίκη – 1 ήττα
5   ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ = -2 ήττες

Α2 Κατηγορία - B ΟΜΙΛΟΣ

ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (11η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TRAVEL 226
2 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 155
3 Γερουκάκης KLADOS TRAVEL 121
4 Τζανιδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  120
5 Δασκαλάκης Μ. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 114
6 Χατζηδάκης MUEBLO PLUS 111
7 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 111
8 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 109
9 Φίλα MUEBLO PLUS 108
10 Λαδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  107

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (11η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TRAVEL 26
2 Χατζηδάκης MUEBLO PLUS 21
3 Κούμουλος Γ. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19
4 Γερουκάκης KLADOS TRAVEL 18
5 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  18
6 Τεριζόγλου ΣΥ.ΦΑΡ . 16
7 Δούκας DOMEK 15
8 Θεοδοσόπουλος Μ. RETHYMNO SOCC CLUB 14
9 Γαλερός Στ. ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13
10 Πολιουδάκης THINK VILLA 13

Ομάδες (11η Αγωνιστική) Μ.Ο. Επίθεσης Μ.Ο. Άμυνας
KLADOS TOURS 58,0 45,5
MUEBLO PLUS 56,9 45,4
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 55,4 45,1
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  50,4 47,7
THINK VILLA 48,4 45,7
CRETAN INOX 47,9 49,6
ΣΥΦΑΡ 44,9 43,7
DOMEK 44,7 51,2
ΕΠΙΧ. & ΙΔΙΩΤ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 44,4 47,8
NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 38,4 59,3
RETHYMNO SOCCER CLUB 37,4 53,0

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 14/03/2017

Κύριοι καλησπέρα,εκ μέρους της επιτροπής ποινών θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι για το συμβάν που έγινε στον αγώνα  "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΣΥΦΑΡ"επιβάλλουμε στον αθλητή της ομάδας "ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ" Λαδακη Αντρέα ποινή μία (1) αγωνιστικής βάση την εφαρμογή του άρθρου 3γ. 

Ευχόμαστε να είναι η τελευταία ποινή!


Από την επιτροπή ποινών: 
Αραμπαζόγλου ,Κανακάκης ,Καραβάνης

Πρόγραμμα Προημιτελικών του 22ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2016-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/03/2017
18:15 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) CRETA FARMS –  THINK VILLA          
20:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) STUDIO RETHYMNO – PLATANOS TOURS

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/03/2017
14:00 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) MUEBLO PLUS - L Étoile du Sud
15:45 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – KLADOS TOURS
17:30 (A2 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ
19:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. STATHOURAKIS S-CONTROL – XPRESS COPY

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter