menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 22.2.17 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Το πρόγραμμα όλων των ομίλων στο πρωτάθλημα Παμπαίδων.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › Παμπαίδες

Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα στα πρωτάθλημα των  παμπαίδων  ΕΚΑΣΚ, χωρισμένο σε έξι ομίλους, ενώ οι ομάδες που συμμετέχουν είναι 29 συνολικά. Φώτο από την κλήρωση:

Αναλυτικά:

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANIA
04/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ2
2η Αγωνιστική
11/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANIA ΚΥΔΩΝ2
11/03/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: ΑΓΟΡ 1
3η Αγωνιστική
18/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
18/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡ 1
Ρεπώ: AOK XANIA
4η Αγωνιστική
01/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΚΥΔΩΝ2
01/04/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ AOK XANIA
Ρεπώ: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
5η Αγωνιστική
08/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
08/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANIA ΑΓΟΡ 1
Ρεπώ: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
6η Αγωνιστική
22/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANIA ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
22/04/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟΡ 1
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ2
7η Αγωνιστική
29/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 AOK XANIA
29/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπώ: ΑΓΟΡ 1
8η Αγωνιστική
06/05/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΔΩΝ2
06/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
Ρεπώ: AOK XANIA
9η Αγωνιστική
13/05/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΑΓΟΡ 1
13/05/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANIA ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ρεπώ: ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
10η Αγωνιστική
20/05/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2
20/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 AOK XANIA
Ρεπώ: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/04 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΚΥΔΩΝ 3
04/03/04 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ρεπώ: ΑΓΟΡ 2
2η Αγωνιστική
11/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 ΑΓΟΡ 2
11/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 1
Ρεπώ: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
3η Αγωνιστική
18/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ 3
4η Αγωνιστική
01/04/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 2
01/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 3
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ 1
5η Αγωνιστική
08/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ 1
08/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπώ: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
6η Αγωνιστική
22/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 ΚΥΔΩΝ 1
22/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ρεπώ: ΑΓΟΡ 2
7η Αγωνιστική
29/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ 3
29/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ρεπώ: Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
8η Αγωνιστική
06/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2
06/05/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΥΔΩΝ 1
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ 3
9η Αγωνιστική
13/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
13/05/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 3 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
Ρεπώ: ΚΥΔΩΝ 1
10η Αγωνιστική
20/05/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 2
20/05/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΥΔΩΝ 3
Ρεπώ: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1
04/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
2η Αγωνιστική
11/03/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΟΦΗ 1
3η Αγωνιστική
18/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
18/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 1
4η Αγωνιστική
01/04/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
01/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
5η Αγωνιστική
08/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
08/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
6η Αγωνιστική
22/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
22/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
7η Αγωνιστική
29/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
29/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΟΦΗ 1
8η Αγωνιστική
06/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
06/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 1
9η Αγωνιστική
13/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1
13/05/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10η Αγωνιστική
20/05/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
20/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
04/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Ρεπώ: ΑΣΚΗΣΗ
2η Αγωνιστική
11/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΑΣΚΗΣΗ
11/03/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Ρεπώ: ΟΦΗ 2
3η Αγωνιστική
18/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΣΚΗΣΗ ΔΕΙΛΙΝΟ 2
18/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
4η Αγωνιστική
01/04/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΣΚΗΣΗ
01/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
5η Αγωνιστική
08/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΣΚΗΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
08/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 2
6η Αγωνιστική
22/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
22/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΑΣΚΗΣΗ
7η Αγωνιστική
29/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΣΚΗΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
29/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Ρεπώ: ΟΦΗ 2
8η Αγωνιστική
06/05/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΑΣΚΗΣΗ
06/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
9η Αγωνιστική
13/05/17 ΛΙΝΤΟ ΑΣΚΗΣΗ ΟΦΗ 2
13/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
10η Αγωνιστική
20/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΣΚΗΣΗ
20/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 2


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
04/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
2η Αγωνιστική
11/03/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
11/03/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
3η Αγωνιστική
18/03/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
Ρεπώ: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
4η Αγωνιστική
01/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
01/04/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ρεπώ: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
5η Αγωνιστική
08/04/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
08/04/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
6η Αγωνιστική
22/04/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
22/04/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
Ρεπώ: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
7η Αγωνιστική
29/04/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
29/04/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
8η Αγωνιστική
06/05/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
06/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Ρεπώ: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
9η Αγωνιστική
13/05/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
13/05/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
10η Αγωνιστική
20/05/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
20/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
04/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
04/03/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
2η Αγωνιστική
18/03/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18/03/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
3η Αγωνιστική
08/04/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
08/04/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
4η Αγωνιστική
22/04/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22/04/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
5η Αγωνιστική
06/05/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
06/05/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
6η Αγωνιστική
20/05/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20/05/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter