menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 10.2.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων,  για τους αγώνες από 11 Φεβρουαρίου, έως 15 Φεβρουαρίου 2017.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16:00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΙΩΝ 1928
(Δ) Μαγκλογιάννης – Σκούτας – Γιακείμη (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) – ΒΑΡΟΥΧΑ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)

Β ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
(Δ) Καρακάσης – Καρπάνος (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟ - ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ
(Δ) Λεκατσάς – Καββαδάς (Πετράκης )
(Κ)ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (24)

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΡΕΘΥΜΝΟ - ΑΕΚ
(Δ) Σώμος – Παναγιώτου – Ταρενίδης Σ.(Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΜΑΙΔΩΝΗΣ (Β) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
11-02-2017 16:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Παλιατσός Βασίλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

11-02-2017 15:00 Ταυρωνίτης Νεανίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11-02-2017 14:30 Ακρωτήρι Εφήβων
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


11-02-2017 12:30 Κλαδισός Νεανίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

11-02-2017 11:30 Ιεράπετρα Κορασίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12-02-2017 18:00 Χανίων Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Χατζημάρκος Δημήτρης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


12-02-2017 18:00 Δύο Αοράκια Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


12-02-2017 16:00 Χερσόνησος Ανδρών
Χρυσός Θανάσης Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


12-02-2017 16:00 Κλαδισός Ανδρών
Κατσαπρακάκης Χρήστος Αρτεμάκη Δόμνα
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


12-02-2017 14:00 Κλαδισός Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


12-02-2017 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Χρυσός Θανάσης Σκανδαλάκης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


12-02-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Τσαϊρίδης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12-02-2017 14:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12-02-2017 13:00 Αγίου Νικολάου
Τσίγκου Μαρία Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 11-02-2017
ΒΑΚ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 15.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-02-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓΟΡ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΦΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:


EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017
ΣΟΥΔΑ 17:00 ELORUS - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21:00 DRINK TEAM - FOTARAS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT - ΝΕΑΡΧΟΣ 
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 13/2/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΥΡΑΚΗΣ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter