menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 22.2.17 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Το πρόγραμμα όλων των ομίλων στο πρωτάθλημα Μίνι (αγόρια-κορίτσια).



Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα στα πρωτάθλημα των  Μίνι  ΕΚΑΣΚ, χωρισμένο σε επτά ομίλους, ενώ οι ομάδες που συμμετέχουν είναι 35 συνολικά από αγόρια και κορίτσια. Φώτο από την κλήρωση:

Αναλυτικά:

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
05/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 3
2η Αγωνιστική
12/03/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 1
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΟΑΧ 1
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 ΚΥΔΩΝ 1
3η Αγωνιστική
19/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΓΟΡ 3
19/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΚΥΔΩΝ 1
19/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
4η Αγωνιστική
26/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 1
26/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
26/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
5η Αγωνιστική
02/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΟΑΧ 1
02/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 ΑΓΟΡ 3
02/04/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΥΔΩΝ 1
6η Αγωνιστική
09/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 ΑΓΟΡ 1
09/04/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 1
09/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΚΥΔΩΝ 1
7η Αγωνιστική
23/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
23/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΓΟΡ 3
23/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
8η Αγωνιστική
30/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΑΓΟΡ 1
30/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΟΑΧ 1
30/04/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
9η Αγωνιστική
07/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΚΥΔΩΝ 1
07/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1 ΟΑΧ 1
07/05/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 3
10η Αγωνιστική
14/05/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΓΟΡ 1
14/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. 1
14/05/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
05/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
2η Αγωνιστική
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΟΡ 2
12/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΚΥΔΩΝ 2
12/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΑΧ 2
3η Αγωνιστική
19/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
19/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 ΟΑΧ 2
19/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
4η Αγωνιστική
26/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΓΟΡ 2
26/03/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
26/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
5η Αγωνιστική
02/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ 2
02/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
02/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΑΧ 2
6η Αγωνιστική
09/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΓΟΡ 2
09/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΥΔΩΝ 2
09/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΟΑΧ 2
7η Αγωνιστική
23/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
23/04/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
23/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
8η Αγωνιστική
30/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΑΓΟΡ 2
30/04/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΚΥΔΩΝ 2
30/04/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
9η Αγωνιστική
07/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ 2
07/05/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΥΔΩΝ 2
07/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
10η Αγωνιστική
14/05/17 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 ΑΓΟΡ 2
14/05/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2 ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
14/05/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1
05/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
2η Αγωνιστική
12/03/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΟΦΗ 1
3η Αγωνιστική
19/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
19/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 1
4η Αγωνιστική
26/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
26/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
5η Αγωνιστική
02/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
02/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
6 Αγωνιστική
09/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
09/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
7η Αγωνιστική
23/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
23/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΟΦΗ 1
8η Αγωνιστική
30/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
30/04/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 1
9η Αγωνιστική
07/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1
07/05/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
Ρεπώ: ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
10η Αγωνιστική
14/05/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
14/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 1
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
2η Αγωνιστική
12/03/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
12/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Ρεπώ: ΟΦΗ 2
3η Αγωνιστική
19/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
19/03/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
4η Αγωνιστική
26/03/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
26/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 2
5η Αγωνιστική
02/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
02/04/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
6η Αγωνιστική
09/04/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΔΕΙΛΙΝΟ 2
09/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 2
Ρεπώ: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
7η Αγωνιστική
23/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
23/04/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Ρεπώ: ΟΦΗ 2
8η Αγωνιστική
30/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
30/04/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
Ρεπώ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
9η Αγωνιστική
07/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2
07/05/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ 2
10η Αγωνιστική
14/05/17 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
14/05/17 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
Ρεπώ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ
05/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
2η Αγωνιστική
19/03/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
19/03/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
3η Αγωνιστική
02/04/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
02/04/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ
4η Αγωνιστική
23/04/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
23/04/17 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
5η Αγωνιστική
30/04/17 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
30/04/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ
6η Αγωνιστική
14/05/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
14/05/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
05/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
2η Αγωνιστική
12/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
12/03/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
Ρεπώ: ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
3η Αγωνιστική
19/03/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
19/03/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ρεπώ: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4η Αγωνιστική
26/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
26/03/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπώ: Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
5η Αγωνιστική
02/04/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
02/04/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ρεπώ: ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
6η Αγωνιστική
09/04/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
09/04/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
7η Αγωνιστική
23/04/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23/04/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Ρεπώ: ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
8η Αγωνιστική
30/04/17 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
30/04/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
Ρεπώ: ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9η Αγωνιστική
07/05/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
07/05/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Ρεπώ: Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
10η Αγωνιστική
14/05/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
14/05/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΑΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ρεπώ: ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
05/03/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2η Αγωνιστική
19/03/17 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
19/03/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ
3η Αγωνιστική
02/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
02/04/17 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
4η Αγωνιστική
23/04/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
23/04/17 Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5η Αγωνιστική
30/04/17 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30/04/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
6η Αγωνιστική
14/05/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
14/05/17 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter