menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 10.12.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 10 Δεκεμβρίου, έως 12 Δεκεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ:
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
(Δ) Συμεωνίδης-Λόρτος-Σιμητόπουλος (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12.00 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
(Δ) Καμήτσος-Καββαδάς (Πετράκης Ν.)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.( (Σ) – ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
10-12-2016 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


10-12-2016 18:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10-12-2016 18:00 Λίντο Γυναικών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


10-12-2016 17:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


10-12-2016 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Παλιατσός Βασίλης Χρυσός Θανάσης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


10-12-2016 15:00 Νεάπολη Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


10-12-2016 14:00 Λίντο Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11-12-2016 20:15 Μοίρες Ανδρών
Καρανικόλα Ρένα Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


11-12-2016 19:30 Κλαδισός Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


11-12-2016 19:00 Χανίων Ανδρών
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11-12-2016 18:30 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


11-12-2016 18:30 Β.Α.Κ Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


11-12-2016 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Χρυσός Θανάσης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

11-12-2016 18:00 Κλαδισός Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


11-12-2016 18:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


11-12-2016 16:30 Β.Α.Κ Παίδων Τσαϊρίδης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΚΗΣΗ

προβολή
11-12-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Πολυχρονάκης Μάνος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


11-12-2016 15:00 Λίντο Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Πετράκης Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ


11-12-2016 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


11-12-2016 14:30 Β.Α.Κ Κορασίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξενάκης Μιχάλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


11-12-2016 14:00 Νεάπολη Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


11-12-2016 13:00 Λίντο Παίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ


11-12-2016 11:00 Χερσόνησος Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

12-12-2016 19:30 Αλικαρνασσός Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/12/2016
ΛΙΝΤΟ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΛΙΝΤΟ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΝΕΑΠΟΛΗ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 11/12/16
ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Μ.
ΛΙΝΤΟ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - AOK XANIA
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Μ.- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

Β.Α.Κ. 14:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
Β.Α.Κ. 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΣΚΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
Β.Α.Κ. 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ  - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν – ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ – ΣΦΙΓΚΑΚΗ


ΔΕΥΤΕΡΑ 12/12/16
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter