menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 10.11.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 12 Νοεμβρίου, έως 16 Νοεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016
Α1 ΑΝΔΡΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟ  17.00  ΡΕΘΥΜΝΟ "CRETAN KINGS" - ΤΡΙΚΑΛΑ BC ARIES
(Δ) Μάνος - Παναγιώτου - Βαρδάλος (Πετράκης Ν.)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΜΑΪΔΩΝΗΣ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ  13-11-2016
Γ' ΑΝΔΡΩΝ
Β.Α.Κ.  16.00  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
(Δ) Σκαλτσής - Σιδέρης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (Χ) – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ  12.00  ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ
(Δ) Κουτσοδήμος - Μακρόπουλος (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ (Χ) – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. (24)

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
12-11-2016 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ


12-11-2016 18:30 Β.Α.Κ Γυναικών
Χρυσός Θανάσης Χιωτάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

12-11-2016 17:30 Ιεράπετρα Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

12-11-2016 16:30 Β.Α.Κ Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξηρόκωστας Γιώργος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

12-11-2016 16:00 Κλαδισός Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

12-11-2016 16:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

12-11-2016 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Παλιατσός Βασίλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12-11-2016 14:30 Χερσόνησος Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

12-11-2016 14:00 Λίντο Γυναικών
Μπανασάκης Θοδωρής Τσαϊρίδης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

13-11-2016 19:00 Κλαδισός Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-11-2016 18:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαλαμάς Γιάννης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-11-2016 18:00 Μοίρες Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Ξηρόκωστας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13-11-2016 17:30 Σητεία Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

13-11-2016 17:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Χρυσός Θανάσης Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

13-11-2016 17:00 Κλαδισός Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΣΚΗΣΗ

13-11-2016 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-11-2016 16:30 Νεάπολη Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13-11-2016 15:00 Κλαδισός Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-11-2016 14:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-11-2016 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Στιβακτάκης Γιάννης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-11-2016 14:00 Λίντο Παίδων Πίπλιος
Παναγιώτης Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

13-11-2016 13:30 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

13-11-2016 13:00 Χανίων Παίδων
Δημητρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-11-2016 13:00 Κλαδισός Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


13-11-2016 12:00 Λίντο Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Μαραγκάκης Καμπιτάκης Θοδωρής
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


13-11-2016 10:30 Λίντο Κορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Σαμαράς Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

14-11-2016 17:45 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Τσαϊρίδης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16-11-2016 20:30 Δύο Αοράκια Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12-11-2016
ΛΙΝΤΟ  14.00  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Ο.Α.Χ.
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  16.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ  16.30  ΕΦΗΒΩΝ  Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΒΑΚ  18.30  ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Ο.Φ.Η. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  14.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Δ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  17.30  ΕΦΗΒΩΝ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Δ.

ΡΕΘΥΜΝΟ  19.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ  16.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.- ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ  16.00  ΕΦΗΒΩΝ  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

ΚΥΡΙΑΚΗ  13-11-2016
ΛΙΝΤΟ  10.30  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ  12.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΔΕΙΛΙΝΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ  14.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  14.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΓΟΡ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  16.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  18.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Ο.Φ.Η.
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΜΟΙΡΕΣ  18.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ  14.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓΟΡ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ  13.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΟΑΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ  16.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ  17.30  ΠΑΙΔΩΝ  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  17.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ  13.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΚΥΔΩΝ - ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΟΥΡΑΚΗ – ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ  13.00  ΠΑΙΔΩΝ  ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ  
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ  15.00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Ο.Α.Χ. - Ο.Φ.Η.
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ  17.00  ΠΑΙΔΩΝ Ο.Α.Χ. - ΑΣΚΗΣΗ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ  19.00  ΑΝΔΡΩΝ  ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ  -  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ  14-11-2016
ΛΙΝΤΟ  17.45  ΑΝΔΡΩΝ  ΔΕΙΛΙΝΟ – Ο.Φ.Η.
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-11-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ  20.30  ΑΝΔΡΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter