menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 10.11.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών -κριτών -Εργασιακών-ΔΟΠΑΦΜΑΗ.



Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  του 6ου μίνι τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ, για το Σαββατοκύριακο , από 12 Νοεμβρίου, έως 13 Νοεμβρίου 2016 , καθώς και του Εργασιακού Χανίων.


ΔΟΠΑΦΜΑΗ-Διαιτητές.
12-11-2016 12:30 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσικριτζάκη Βασιλική Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


12-11-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ


12-11-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ


12-11-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ


12-11-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Παλιατσός Βασίλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ


12-11-2016 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

13-11-2016 14:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ


13-11-2016 12:45 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Γερμανής Βαγγέλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ


13-11-2016 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Σαμαράς Νίκος Βαλούρδος Μιχάλης
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ


13-11-2016 12:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ


13-11-2016 11:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κουλιεράκη Χρύσα Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ


13-11-2016 11:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΣΚΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ


13-11-2016 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ


13-11-2016 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ


13-11-2016 10:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Κριτές:

ΜΙΝΙ - ΔΟΠΑΦΜΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ  12/11/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ  10.00  (Γ)  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ  11.15  (Α)  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΑΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΑΟΡΑΚΙΑ  12.30  (Β)  ΟΦΗ - ΑΟΑΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  10.00  (Α)  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  11.15  (Α)  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  12.30  (Β)  ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΣΚΗΣΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  13/11/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ  10.00 (Β) ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ  11.15 (Α1-Α2) ΑΣΚΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ  12.30 (Γ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ  14.00 (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  10.00  (Β)  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  11.15  (Β)  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  12.30  (Α)  ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΒΑΚ  11.00  (Α)  ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛ.
ΒΑΚ  12.15  (Β)  ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛ.


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΧΑΝΙΑ 

ΣΑΒΒΑΤΟ  12/11/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ  19:00  ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT  -  ΓΕΡΜΑΝΟΣ/ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ  21:00  ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ  -  ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ. - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ  14/11/2016
ΑΚΡΩΤΗΡΙ  19:00  ΝΤΑΞ  -  ΝΕΑΡΧΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ  21:00  ΕΝΕΤΙΚΟΝ  -  ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter