menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 4.11.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των πρωταθλημάτων Εθνικών κατηγοριών,πρωταθλημάτων   ΕΚΑΣΚ,  για τους αγώνες από 5 Νοεμβρίου, έως7 Νοεμβρίου 2016.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-11-2016

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
(Δ) Γεωργιάδης – Τζίμα – Τζιοπάνος (Μαγκανάς)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.(Β) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 06-11-2016
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ – ΕΦ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
(Δ) Αναστόπουλος Α. - Κρεσταινίτης (Ναλετάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

EΚΑΣΚ-  Διαιτητές :
05-11-2016 18:30 Δύο Αοράκια Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

05-11-2016 18:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-11-2016 17:00 Ακρωτήρι Νεανίδων
Κώτσου Λία Πετράκης Γιώργος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

05-11-2016 15:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

05-11-2016 14:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Κοντόκαλου Πέρσα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

05-11-2016 13:00 Άγιος Νικόλαος Εφήβων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χιωτάκης Νίκος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-11-2016 13:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Πίπλιος Παναγιώτης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

05-11-2016 13:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

05-11-2016 12:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Βαρδάκης Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

05-11-2016 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

06-11-2016 19:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Κώτσου Λία Καρανικόλα Ρένα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06-11-2016 18:00 Μοίρες Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Τσαϊρίδης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

06-11-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Κώτσου Λία Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06-11-2016 16:00 Μοίρες Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

06-11-2016 16:00 Χερσόνησος Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θανάσης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

06-11-2016 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Μάνος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

06-11-2016 15:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

06-11-2016 15:30 Χανίων Ανδρών
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

06-11-2016 15:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

06-11-2016 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Φιλιππάκης Βασίλης Τσικριτζάκη Βασιλική
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

06-11-2016 14:00 Αρχάνες Παίδων
Ξηρόκωστας Γιώργος Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

06-11-2016 14:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Βαρελτζή Αργυρώ
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

06-11-2016 13:30 Χανίων Παίδων
Χριστινάκης Βασίλης Πελίκα Μαρία
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

06-11-2016 13:00 Ιεράπετρα Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

06-11-2016 12:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Σαμαράς Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

06-11-2016 10:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Βαλούρδος Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

07-11-2016 21:00 Β.Α.Κ Ανδρών
Χαρίτος Μαρίνος Πίπλιος Παναγιώτης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΕΚΑΣΚ- Κριτές:    


ΣΑΒΒΑΤΟ 05-11-2016
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - NTAMA

ΒΑΚ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΑΡΚΑΔΙ
ΓΑΣΤΕΡATΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06-11-2016
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΚΥΔΩΝ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ. - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 15.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 07-11-2016
ΒΑΚ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter