menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 2.11.16 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 05 έως 07 Νοεμβρίου 2016.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, που μπήκε σε πλήρη αγωνιστική δράση, για το τριήμερο  από 05 έως 07 Νοεμβρίου του 2016.


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 5-7/11/2016

ΣΑΒΒΑΤΟ  05/11/16  
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ  17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ  15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  20:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  18:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Β.Α.Κ.  13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΛΙΝΤΟ  14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ  Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ  12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ  13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ  10:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06/11/16  
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΚΗΣΗ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

Β.Α.Κ. 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

Β.Α.Κ. 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΛΙΝΤΟ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΛΙΝΤΟ 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΛΙΝΤΟ 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΧΑΝΙΩΝ 15:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΧΑΝΙΩΝ 13:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ AOK XANIA

ΔΕΥΤΕΡΑ 07/11/16
Β.Α.Κ. 21:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter