menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 19.10.16 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 22 έως 24 Οκτωβρίου 2016.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ


Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, που μπαίνει σιγά -σιγά σε πλήρη αγωνιστική δράση, για το τριήμερο  από 22 έως 24 Οκτωβρίου του 2016.

Αυτό το Σαββατοκύριακο, ξεκινά και το πρωτάθλημα Ανδρών ΕΚΑΣΚ, όπως επίσης και το πρωτάθλημα Νεανίδων.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΚΑΣΚ ΑΠΟ 22 ΕΩΣ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


22/10/16
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Β.Α.Κ. 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

ΛΙΝΤΟ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

23/10/16
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΣΚΗΣΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

Β.Α.Κ. 13:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.


Β.Α.Κ. 11:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΛΙΝΤΟ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

ΛΙΝΤΟ 14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΜΟΙΡΩΝ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΧΑΝΙΩΝ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Β.Α.Κ. 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ AOK XANIA

24/10/16
ΛΙΝΤΟ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter