menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 19.5.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  του τουρνουά του Γιούχτα  & ΕΚΑΣΚ - 3η Γιορτή ΜΙΝΙ Basket,του  Εργασιακού μπάσκετ, ΔΟΠΑΦΜΑΗ (Ηρακλείου) και Χανίων,   για τους αγώνες της 21ης Μαΐου , έως 27ης Μαΐου  2016. Φώτο :  "Αρτεμάκη-Σταυρουλάκης".


Τουρνουά - Διαιτητές: 




Τουρνουα  -Κριτές:

AO " O Γιούχτας " & ΕΚΑΣΚ - 3η Γιορτή ΜΙΝΙ Basket

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 - 05 - 2016
ΑΡΧΑΝΕΣ 12:00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 13:30 ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 15:00 ΝΕΑΠΟΛΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 - 05 - 2016
ΑΡΧΑΝΕΣ 12:30 ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΡΧΑΝΕΣ 14:00 ΑΣΚΗΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

Εργασιακό-Διαιτητές:

20-05-2016 22:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΠΑΓΝΗ-DONATO


20-05-2016 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.-ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ


20-05-2016 21:15 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ-ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ


20-05-2016 20:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χατζημάρκος Δημήτρης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΠΟΑ ΜΕΛΗ-ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ


20-05-2016 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΚΟΥΤΡΗΣ


20-05-2016 19:30 Β.Α.Κ Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καρανικόλα Ρένα Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ-ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ

Εργασιακό-Κριτές:
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 Υ.Π.Α. - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΝΤΑΜΑ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - C.G.P.
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.45 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 Ο.Τ.Ε. - ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 HAMED - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 OFF ROAD CLUB - ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 19.30 ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - ΠΣ ΜΕΛΕΣΣΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
Β.Α.Κ. 21.15 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΤΡΙΤΗ 24-05-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 ΜΕΡΑΣΤΡΙ - BIOCITY
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 Ι.Τ.Ε. - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-05-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΑΘΗΝ. ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ - ΡΙΖΖΑ DONATO 
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 ΠΑ.Γ.Ν.Η. - ΚΟΥΤΡΗΣ Δ.Μ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΜΕ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 19.30 ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
Β.Α.Κ. 21.15 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΑΤ ΠΕΡΙΦ/ΕΛ.ΑΣ.
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ 26-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.30 ΟΕΕ/ΤΑΚ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-05-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ALPHA BANK - ΗΡΟΔΟΤΟΣ/ΜΕΛΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 RETRO 23 - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ -ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 - 05 - 2016 (Α2-1ος)

ΣΟΥΔΑ 10.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11.30 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟΡ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 - 05 - 2016 (Α2-1ος) Εξ΄αναβολής

ΣΟΥΔΑ 15.00 ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ (Α2-2ος)
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 16.30 ΚΟΥΡΗΤΕΣ - ESPRESSO MINI MARKET CAFE (Α2-1ος)
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 18.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ (Α1)
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 - 05 - 2016 (Α1)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 - 05 - 2016 (Α1)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΙΝΚΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ - ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΦΟΥΡΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter