menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 15.4.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ  και Εργασιακό μπάσκετ,  για τους αγώνες της 16ης   έως 22ης  Απριλίου 2016. Φώτο : "Ξηρόκωστας -Χαλαμπαλάκης".

Εθνικές  κατηγορίες:

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-04-2016

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(Δ) Καρακάσης - Σοφιανόπουλος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (24)

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΚΥΔΩΝ - Κ.Α.Π.
(Δ) Μπούσιας - Τσιμπούρης (Πετράκης Ν)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (24)

ΤΡΙΤΗ 19-04-2016

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 115 ΠΜ - 251 ΓΝΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
16-04-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

16-04-2016 18:00 Δύο Αοράκια Νεανίδων
Βαλούρδος Γιώργος Πίπλιος Παναγιώτης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

16-04-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 -  ΟΦΗ 2

16-04-2016 16:00 Δύο Αοράκια Νεανίδων
Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ

16-04-2016 15:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

16-04-2016 15:00 Λίντο Εφήβων
Βαλούρδος Γιώργος Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

16-04-2016 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

16-04-2016 13:00 Ταυρωνίτης Παγκορασίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Πελίκα Μαρία
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

17-04-2016 20:00 Μοίρες Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μαραγκάκης Ανδρέας
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17-04-2016 19:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

17-04-2016 15:30 Χερσόνησος Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σαμαράς Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

17-04-2016 14:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

17-04-2016 13:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17-04-2016 12:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Βιττωράκης Άγγελος
ΑΓΟΡ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

17-04-2016 12:30 Δύο Αοράκια Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

17-04-2016 12:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Σαμαράς Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17-04-2016 11:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσίγκου Μαρία
ΑΣΑ ΑΝΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ 3

17-04-2016 10:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Βιττωράκης Άγγελος
ΑΓΟΡ1 - AK ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17-04-2016 10:30 Δύο Αοράκια Νεανίδων
Χαρίτος Μαρίνος Χιωτάκης Νίκος
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

20-04-2016 20:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Ρένα
ΟΦΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/04/16

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.- ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ -Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 15.00 ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ -ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/04/16

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 3-4
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ 3
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΟΙΡΩΝ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ- ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 -ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 -ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/04/16

Β.Α.Κ. 20:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

Εργασιακό-Διαιτητές:
16-04-2016 14:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Τσίγκου Μαρία
Παλ. Μεσσαράς - ALPHA BANK

16-04-2016 13:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χιωτάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
OTE - Κάβα Πετράκη

16-04-2016 12:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαραγκάκης Ανδρέας Τσίγκου Μαρία
Γαλατιανός - ΠΣ Γούβες

16-04-2016 12:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Σαμαράς Νίκος
Δάσκαλοι - Μεράστρι

16-04-2016 11:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Παπουτσάκης Σοφοκλής Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΕΛΚΕΘΕ - Οικον. Επιμελητήριο

16-04-2016 10:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Σαμαράς Νίκος
Κρητική Γη - ΠΣ Αγ. Ιωάννη

Εργασιακό-Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ - ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 Ο.Τ.Ε. - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΕΛΚΕΘΕ - ΟΕΕ/ΤΑΚ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ALPHA BANK
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ - OFF ROAD CLUB
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ - Ι.Τ.Ε.
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΣ ΑΛΑΓΝΙΟΥ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΟΑ/ΜΕΛΗ - Υ.Π.Α.
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕΛΜΕ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΚΟΥΤΡΗΣ Δ.Μ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΘΗΝ. ΖΥΘΟΙΠΟΙΙΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 19-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ/ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 HOUSELAND - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΡΙΖΖΑ DONATO
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΤ ΠΕΡΙΦ/ΕΛ. ΑΣ. - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - COSMOS SPORT
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 21-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ALPHA BANK - OEE/TAK
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-04-2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 RETRO 23 - SMED
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ - ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 - 04 - 2016

ΣΟΥΔΑ 10.00 ΝΤΑΞ - ΕΛ. ΑΣ.
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.
ΣΟΥΔΑ 11.30 ΚΟΥΡΗΤΕΣ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ESPRESSO Mini Bar Cafe - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18 - 04 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - ΤΖΟΥΒΑΔΑΚΗΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ 
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ - ΑΕΤΟΙ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΠΟΡ - FOTARAS
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 - 04 - 2016

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ - MINOA PALACE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELORUS - ΤΕΙ ΧΑΝΙΩΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20.30 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15-04-2016

ΣΟΥΔΑ 21:30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - Ι.Ρ.Α.
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-04-2016

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - CYCLON/Αφοι ΨΥΛΛΑΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19:00 HAAGEN DAZS - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter