menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 22.4.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ  και Εργασιακό μπάσκετ,  για τους αγώνες της 23ης Απριλίου , εως 6ης Μαΐου  2016. Φώτο :"Καθαράκης-Καραγιαννης"

Εθνικές  κατηγορίες:
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-04-2016

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
(Δ) Σώμος - Ανδρικόπολυλος - Παγώνης (Μαγκανάς)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΜΑΙΔΩΝΗΣ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Σταματόπουλος - Πιτσίλκας Β (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(24)

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
23-04-2016 19:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Βαλούρδος Γιώργος Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.-ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

23-04-2016 16:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΣΚΗΣΗ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

23-04-2016 15:00 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ρασούλη Χρύσα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

23-04-2016 14:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΟΦΗ 1

23-04-2016 14:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαρελτζής Αλέξης
ΟΦΗ 2-ΓΙΟΥΧΤΑΣ

23-04-2016 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ρασούλη Χρύσα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

24-04-2016 19:00 Λίντο Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαρελτζής Αλέξης
ΔΕΙΛΙΝΟ-ΑΣΚΗΣΗ

24-04-2016 18:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΟΦΗ 2

24-04-2016 18:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 1-ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

24-04-2016 17:00 Λίντο Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Βαρελτζή Αργυρώ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

24-04-2016 15:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

24-04-2016 12:30 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Τσίγκου Μαρία Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

24-04-2016 12:00 Χανίων Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 1-ΑΓΟΡ 1

24-04-2016 12:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Τσαϊρίδης Νίκος
ΟΦΗ 3 - ΦΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-04-2016

ΛΙΝΤΟ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ
ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΓΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΟΦΗ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ  19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/04/16


ΛΙΝΤΟ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.- ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΟ ΑΣΚΗΣΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

Β.Α.Κ. 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 3 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
Β.Α.Κ. 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΦΗ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΟΡ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

Εργασιακό-Διαιτητές:
23-04-2016 13:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ-ΜΕΛΕΣΣΕΣ


23-04-2016 12:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ-ΕΛΚΕΘΕ


23-04-2016 12:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Σκανδαλάκης Νίκος Γερμανής Βαγγέλης
Π.Σ ΓΟΥΒΨΝ-ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡ.


23-04-2016 11:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΚΡΗΤΙΔΑ-CGP


22-04-2016 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ-ΤΕΕ/ΤΑΚ


22-04-2016 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Καλαϊτζάκη Βασιλική
RETRO 23-SMED



Εργασιακό-Κριτές:
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 - 04 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΠΣ ΜΕΛΕΣΣΩΝ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΚΡΗΤΙΔΑ - G.C.P.
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΕΛΚΕΘΕ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΝΤΑΜΑ

ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 25 - 04 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Υ.Π.Α. - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 PIZZA DONATO - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΝΤΑΜΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - COSMOS SPORT
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 HAMED - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 Ι.Τ.Ε. - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΚΟΥΤΡΗΣ Δ.Μ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΡΙΤΗ 26 - 04 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΣ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ/ΜΕΛΗ - HOUSELAND
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ - Ο.Τ.Ε.
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑ.Γ.Ν.Η. - ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΜΕΓΑΛΗ ΤΕΤΑΡΤΗ 27 - 04 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΕ/ΤΑΚ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ του Πάσχα 04 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΟΕΕ/ΤΑΚ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - RETRO 23
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ ΜΙΧ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - SMED
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΠΕΜΠΤΗ 05 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΛΚΕΘΕ - Α.Τ Περιφ/ΕΛ.ΑΣ.
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Ο.Τ.Ε.- ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΣ ΜΕΛΕΣΣΩΝ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.30 ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΚΡΗΤΙΔΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06 - 05 - 2016

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 C.G.P. - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ των Βαΐων 24 - 04 - 2016

ΣΟΥΔΑ 10.00 FORTHNET SHOP ΧΑΝΙΩΝ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 11.30 LOCA CAFE - AIR MAN
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΙΠΠΟΤΕΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-04-2016

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 18.00 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΑΚΗ ΕΥΓ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.00 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-04-2016

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΤΕΛΙΚΟΣ 3-4
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.30 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΜΙΚΤΗ ΤΜΑ ΧΑΝΙΩΝ 2016 - ΜΙΚΤΗ ΕΚΑ Ν.ΓΚΑΛΗΣ

ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter