menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 15.4.16 από kreta

Εργασιακό Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα (7ης εβδομάδας) και η συνέχεια.

Κοινοποίησέ το :

Το πιο δημοφιλές εργασιακό τουρνουά που διοργανώνει Δήμος στη χώρα ,αυτό του Ηρακλείου, συνεχίστηκε  σε τρεις κατηγορίες ,κι αυτήν την εβδομάδα σε αγώνες που θα διεξάγονται στα Δυο Αοράκια,  και Μελίνα Μερκούρη.Φώτο :"Ροδαμάνθυς-Ηρόδοτος Μέλη".

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ 2016
5ου   ΤΟΥΡΝΟΥΑ  ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΗΣ   ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΟΡ 
ΙΤΕ ΗΡΑΚΛΗΣ Α Α 29-46 
ΠΑΓΝΗ Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ Α Α 41-42 
ΚΟΥΤΡΗΣ ΠΑΛ.ΟΦΗ Α Β 46-50 
COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ Α Β 47-36 
DONATO ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ Α Β 24-46 
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΕΛΜΕ Α Β 37-51 
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ Β Α 31-50 
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ HAMED Β Α 42-22 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ RETRO 23 B B 20-00 
ALPHA BANK ΕΛΚΕΘΕ Β Β 46-40 
SMED Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ Β Β 42-57 
ΟΠΤΙΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ Β Γ 30-35 
ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ ΣΚΟΥΡΑΣ Β Γ 48-35 
ΟΠΤΙΚΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ Β Γ 51-41 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΡΑΠ.  ΠΕΙΡΑΙΩΣ Γ Α 26-42 
OFF ROAD CLUB ΒΑΓΙΩΝΙΑ Γ Α 28-27 
ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΔΑΣΚΑΛΟΙ Γ Α 27-39 
OFF ROAD CLUB Π.ΧΑΟΧ Γ Α 42-54 
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ Γ Α 28-34 
ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΤΡΑΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ Γ Α 26-42 
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ Γ Β 33-25 
GCP ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ ΗΡΑ Γ Β 27-46 
Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ BIOCITY Γ Β 40-30 
ΚΡΗΤΙΔΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ Γ Β 37-34 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 20:00 6Η Β Γ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΤΕΕ/ΤΑΚ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/4 21:30 6Η Β Α ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 10:30 6Η Β Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 12:00 6Η Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 16/4 13:30 6Η Β Α ΟΤΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 11:00 6Η Β Β ΕΛΚΕΘΕ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ 

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 12:30 5Η Γ Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 16/4 14:00 6Η Β Β ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ ALPHA BANK 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/4 17:00 6Η Γ Α Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ OFF ROAD CLUB 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/4 18:30 7Η Α Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/4 20:00 7Η Α Α Π.Σ ΡΩΜΑΝΟΣ ΙΤΕ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/4 21:30 7Η Α Α Π.Σ ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 18/4 17:30 6Η Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ Υ.Π.Α 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 18/4 19:00 7Η Α Β ΕΛΜΕ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 18/4 20:30 7Η Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΟΥΤΡΗΣ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 18/4 22.00 7Η Α Α ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 19/4 20:00 6Η Γ Α Π.ΧΑΟΧ ΤΡΑΠ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 19/4 21:30 6Η Γ Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 

ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 19/4 17:30 7Η Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 19/4 19:00 7Η Β Γ HOUSELAND ΟΠΤΙΚΟΙ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 20/4 20:00 7Η Α Β ΠΑΛ.ΟΦΗ DONATO 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 20/4 21:30 7Η Β Β Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ ΠΑΛΑΙΜ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 20/4 22:00 7Η Α Β ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ COSMOS SPORT 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 21/4 20:00 7Η Β Β ALPHA BANK ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 21/4 21:30 7Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 22/4 20:00 7Η Β Β RETRO-23 SMED 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 22/4 21:30 7Η Β Β ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΤΕΕ/ΤΑΚ 

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 23/4 12:00 6Η Γ Β Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ ΗΡΑ 
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 23/4 13:30 6Η Γ Β ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 

ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 23/4 11.00 6Η Γ Β ΚΡΗΤΙΔΑ CGP 
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 23/4 12.30 7Η Β Γ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΕΛΚΕΘΕ 

                                                                                                        ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ                                                                                 ΔΟΠΑΦΜΑΗ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter