menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 5.4.16 από kreta

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 9 έως 10 Απριλίου.

Κοινοποίησέ το :
Υποστηρικτής των θεμάτων: kritikobasket.gr › ΕΚΑΣΚ

Η ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε την αγωνιστική της δραστηριότητα το διήμερο από 9-10 Απριλίου 2016 , σε όλα τα πρωταθλήματα της, που περιλαμβάνει σπουδαίες αναμετρήσεις, καθώς ξεκινάνε οι τελικοί των Ανδρών ΕΚΑΣΚ, ενώ έχουμε τελική φάση Εφήβων  και μικρές ηλικίες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-10/4/2016

09/04/16
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 3

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΚΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

ΛΙΝΤΟ 19:00
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΛΙΝΤΟ 17:00
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 13:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

10/04/16

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

Β.Α.Κ. 12:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 3 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Β.Α.Κ. 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 1 ΑΣΚΗΣΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2 ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡ 1

ΛΙΝΤΟ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

ΛΙΝΤΟ 11:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ 10:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΜΟΙΡΩΝ 12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 20:00
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 1

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 2

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter