Πανελλήνιο Κορασίδων | Το πρόγραμμα των προκριματικών της Β΄φάσης.


Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος Κορασίδων 2014-15, που θα συμμετέχει η πρωταθλήτρια ΕΚΑΣΚ, (Ηρόδοτος η Εργοτέλης),  έχει ως εξής..

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ

Αθήνα

Σωματεία

1.  Απόλλων ΠΑΣ Χαλκίδας
2.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ (Ηρόδοτος η Εργοτέλης)
3.  Πρωταθλητής ΤΕ Δωδεκανήσου
4.   ΑΟ Πάρου
5.   ΑΣ Αιγέας Χίου

Πρόγραμμα:

Τετάρτη 15/04/2015
13.00     ΑΟ Πάρου – Πρωταθλητής Δωδεκανήσου
15.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΣ Αιγέας

Πέμπτη 16/04/2015
13.00     ΑΣ Αιγέας – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ
15.00     Πρωταθλητής Δωδεκανήσου – Απας Χαλκίδας

Παρασκευή 17/04/2015
13.00     ΑΠΑΣ Χαλκίδας – ΑΟ Πάρου
15.00     Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ -  Πρωταθλητής Δωδεκανήσου

Σάββατο 18/04/2015
10.30     Πρωταθλητής Δωδεκανήσου - ΑΣ Αιγέας
12.00     ΑΟ Πάρου – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ

Κυριακή 19/04/2015
10.00     Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚ – ΑΠΑΣ Χαλκίδας
12.00     ΑΣ Αιγέας – ΑΟ Πάρου

Οι υπόλοιποι όμιλοι:

Α’ Ομιλος

Θεσσαλονίκη

Σωματεία

1.  AΠΣ Ασπίς Ξάνθης
2.  Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
3.  Απόλλων Πτολεμαϊδας
4.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ
5.  ΠΟ Ν. Μουδιανών

Τετάρτη 15/04/2015
Σταυρούπολης 15.30 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης
Σταυρούπολης 17.15 Πρωταθλητής  ΕΚΑΣΚΕΜ – ΓΑΣ Απόλλων Πτ.

Πέμπτη 16/04/2015
Σταυρούπολης  15.30 Απόλλων Πτ. - ΠΟ Ν. Μουδανιών
Σταυρούπολης  17.15 ΑΣΠ Ασπίς Ξάνθης – ΠΡΩΤΑΘ. ΕΣΚΑΘ

Παρασκευή 17/04/2015
Σταυρούπολης  15.30 Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ - ΓΑΣ Απόλλων Πτ.
Σταυρούπολης  17.15     ΠΟ Ν. Μουδανιών – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ

Σάββατο 18/04/2015
Σταυρούπολης  13.30     Πρωταθλητής  ΕΚΑΣΚΕΜ - Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
Σταυρούπολης  15.15     ΓΑΣ Απόλλων Πτ. - ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης

Κυριακή 19/04/2015
Σταυρούπολης  17.30     Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ - ΠΟ Ν. Μουδανιών
Σταυρούπολης  19.15     ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ


Β’ Ομιλος

Κιάτο

Σωματεία

1.  Έσπερος ΑΟΠΑ
2.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
3.  ΑΟ «Αρατος 1893» Κιάτου
4.   ΑΣ Νίκη Λευκάδας


Παρασκευή 17/04/2015
1ο Γυμνάσιο Κιάτου  17.00           Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ - Εσπερος ΑΟΠΑ
1ο Γυμνάσιο Κιάτου       19.00     ΑΣ Νίκη Λευκ.  - ΑΟ Αρατος Κιάτου

Σάββατο 18/04/2015
1ο Γυμνάσιο Κιάτου       16.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
1ο Γυμνάσιο Κιάτου  18.00           Εσπερος - ΑΣ Νίκη Λευκ.

Κυριακή 19/04/2015
1ο Γυμνάσιο Κιάτου   10.00          Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ – ΑΣ Νίκη Λευκ.
1ο Γυμνάσιο Κιάτου       12.00     ΑΟ Αρατος Κιάτου – Εσπερος ΑΟΠΑ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.