Πανελλήνιο Παίδων | Το πρόγραμμα των προκριματικών της Β΄Φάσης.


Το πρόγραμμα της Β’ Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων 2014-2015, με την συμμετοχή του πρωταθλητή ΕΚΑΣΚ, Εργοτέλη στον τρίτο ομιλο,  έχει ως εξής..

Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ-Αθήνα

Σωματεία
1.    ΑΕ Εξω Παναγίτσα Χαλκίδας
2.    ΓΣ Εργοτέλης
3.    Πανναξιακός ΑΟΝ
4.    ΓΣ Διαγόρας Ρόδου
5.    Νικητής Νήσων


Τετάρτη 15/04/2015
17.00    Νικητής Νήσων – ΓΣ Διαγόρας
19.00    Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕΕ Παναγίτσας

Πέμπτη 16/04/2015
17.00    ΑΕΕ Παναγίτσας – ΓΣ Εργοτέλης
19.00    ΓΣ Διαγόρας – Πανναξιακός ΑΟΝ

Παρασκευή 17/04/2015
17.00    Πανναξιακός ΑΟΝ – Νικητής Νήσων
19.00    ΓΣ Εργοτέλης – ΓΣ Διαγόρας

Σάββατο 18/04/2015
14.00    ΓΣ Διαγόρας – ΑΕΕ Παναγίτσας
16.00    Νικητής Νήσων – ΓΣ Εργοτέλης

Κυριακή 19/04/2015
10.00    ΓΣ Εργοτέλης – Πανναξιακός ΑΟΝ
12.00    ΑΕΕ Παναγίτσα – Νικητής Νήσων

Οι υπόλοιποι όμιλοι:

Α΄ Ομιλος-Θεσσαλονίκη

Σωματεία
1.   AOK Ικαροι Σερρών
2.   Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
3.   ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών
4.  Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ
5.  ΠΟ Ν. Μουδανιών


Τετάρτη 15/04/2015
Νεάπολης    15.30    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ – Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
Νεάπολης    17.15    ΦΟ Πρωτέας  – ΑΟΚ Ικαροι Σερρών

Πέμπτη    16/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ
Νεάπολης    17.15    Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ – ΠΟ Ν. Μουδανιών

Παρασκευή 17/04/2015
Νεάπολης    15.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΑΟΚ Ίκαροι Σερρών
Νεάπολης    17.15    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ – ΦΟ Πρωτέας

Σάββατο 18/04/2015
Νεάπολης    13.30    ΦΟ Πρωτέας – ΠΟ Ν. Μουδανιών
Νεάπολης    15.15    ΑΟΚ Ικαροι Σερρών – Πρωτάθλημα ΕΣΚΑΘ

Κυριακή 19/04/2015
Νεάπολης    17.30    ΠΟ Ν. Μουδανιών – Πρωταθλητής  ΕΚΑΣΚΕΜ
Νεάπολης    19.15    Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ – ΦΟ Πρωτέας




Β΄ ΟΜΙΛΟΣ-Κόρινθος

Σωματεία
1.   Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ
2.   Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ
3.   ΚΑΟΚ Παλαίμων Κορίνθου
4.   ΑΕ Δόξα Λευκάδας

Παρασκευή 01/05/2015
Κορίνθου    17.00    Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ – ΚΑΟΚ Παλαίμων
Κορίνθου    19.00    ΑΕ Δόξα Λευκ. .– Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

Σάββατο 02/05/2015    
Κορίνθου    17.00    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ-ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΗ
Κορίνθου     19.00    ΚΑΟΚ Παλαίμων – ΑΕ Δόξα Λευκ.

Κυριακή 03/05/2015    
Κορίνθου    11.00    Πρωταθλητής ΕΣΚΑΗ – ΑΕ Δόξα Λευκ.
Κορίνθου     13.00    Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ–ΚΑΟΚ Παλαίμων
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.