Ορισμοί διαιτητών κριτών.

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 23ης, έως 27ης Ιανουαρίου  2015.




ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-01-2015

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 20.30 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
(Δ)Κατραχούρας - Βαλούρδος (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΑΓΟΡ - ΠΑΟΚ
(Δ) Καρακατσούνης - Παναγιώτου - Τσούνας (Μαγκανάς)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ| (Σ) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
(Δ) Σπυρόπουλος - Ντάνος (Ναλετάκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (Χ) - ΜΑΪΔΩΝΗΣ (24)

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-01-2015

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
(Δ) Καλδίρης - Θεονάς - Ζακεστίδης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)

ΤΡΙΤΗ 27-01-2015

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ) Κωστής - Λαμπίρης (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ



Διαιτητές:



24-01-2015 18:30 Ιεράπετρα Ανδρών
Μαραγκάκης Ανδρέας Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


24-01-2015 18:00 Νεάπολη Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βασσάκης Γεώργιος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

24-01-2015 17:00 Β.Α.Κ Παίδων 
Παλιατσός Βασίλης Χιωτάκης Νίκος
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3


24-01-2015 16:30 Ιεράπετρα Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


24-01-2015 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Φλίγκος Βασίλης Χαρίτος Μαρίνος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 

24-01-2015 15:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Ρασούλη Χρύσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


24-01-2015 14:30 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


24-01-2015 14:00 Ταυρωνίτης Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


24-01-2015 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Φλίγκος Βασίλης Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ


24-01-2015 13:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Ρασούλη Χρύσα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


24-01-2015 13:00 Μοίρες Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Τσίγκου Μαρία
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ


24-01-2015 12:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Ξυλάς Δημήτρης Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 2


24-01-2015 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ

25-01-2015 18:00 Μοίρες Ανδρών
Βαλούρδος Γιώργος Χιωτάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ





Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 24-01-2015


ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ)
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ (ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ.)


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. (ΤΡΙΓΩΝΗΣ )


ΒΑΚ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ (ΚΟΚΟΛΑΚΗ)


ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ)


ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ)
ΝΕΑΠΟΛΗ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ)


ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ


ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΑΝΕΦΑΛΟΣ)


ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 25 - 01-2015


ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.