Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , και του Παγκρήτιου Εργασιακού Final Four, των αγώνων για τους αγώνες της 1ης, έως  3ης  Νοεμβρίου  2014.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ



ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(Δ) Παπαπέτρου – Ανδρικόπουλος – Συμεωνίδης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Β) – ΒΛΑΣΣΗΣ (Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΑΠ
(Δ) Κοτσιμπός – Σπυρόπουλος Α. (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) – ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)  
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
(Δ) Καρακάσης – Καρπάνος (Κουρκουνάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Σ) – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) –. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΑΡΚΑΔΙ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(Δ) Ρίζος – Πετρόπουλος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΑΪΔΩΝΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ (24)


ΕΚΑΣΚ



Διαιτητές:






Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΑΓΟΡ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2- ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΒΑΚ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΒΑΚ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΛΑΔΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΚΥΔΩΝ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΚΥΔΩΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΟΦΗ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 – ΟΦΗ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ


Παγκρήτιο Εργασιακό Final Four



ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.30 ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ/ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ – ASTRON HOTEL
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 21.30 HAAGEN DAZS – ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2014

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΤΕΛΙΚΟΣ 3-4
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 20.00 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ


Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.