Ορισμοί διαιτητων κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των Εθνικών κατηγοριών, των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ , του Αναπτυξιακού ΕΚΑΣΚ και του Εργασιακού ΔΟΠΑΦΜΑΗ, των αγώνων για το διάστημα από 01 έως 02 Φεβρουαρίου  του 2014.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 Ηράκλειο - Ένωση Ιλίου
(Δ) Κωνσταντινόπουλος - Σπυρόπουλος Α (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.(Σ) – ΒΛΑΣΣΗΣ(Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)

ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:

02-02-2014 17:00 Ρέθυμνο Γυναικών Καρανικόλα Έλενα Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΟΚΑ Αρκάδι - ΟΑΧ 2000


02-02-2014 17:00 Λίντο Γυναικών Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΑΧ


02-02-2014 14:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Χαλαμπαλάκης Μηνάς Γαλανόπουλος Γιώργος
Εργοτέλης ΓΣ - ΑΓΟΡ

01-02-2014 23:30 Κλαδισός Εφήβων Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟ Κύδων - ΑΟ Ιεράπετρα

01-02-2014 19:00 Λίντο Ανδρών Μαρνελάκης Γιάννης Καθαράκης Βασίλης
Εργοτέλης ΓΣ - ΓΑΣ Μεσσαρά 

01-02-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Ρένα
ΑΣΑ Αναγέννηση - Δειλινό ΑΟ

01-02-2014 17:00 Κλαδισός Ανδρών Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ Κύδων - ΑΟ Ιεράπετρα


01-02-2014 17:00 Λίντο Ανδρών Βαλούρδος Γιώργος Μπανασάκης Θοδωρής
Γ.Σ. Χάνδακας - Ακ. Ρεθύμνου 

01-02-2014 14:00 Δύο Αοράκια Εφήβων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χατζημάρκος Δημήτρης
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΑΟ Αγ. Νικολάου 



Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. – ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ  18.00  ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ  17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ -  ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ.


ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΑΧ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
ΚΛΑΔΟΥ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ 2000
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΑΪΔΩΝΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ. – ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

Αναπτυξιακό ΕΚΑΣΚ:


01-02-2014 19:00 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Καρανικόλα Έλενα Τσίγκου Μαρία
Αγώνας επίλεκτων


01-02-2014 18:30 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Φλίγκος Βασίλης Καλογεράκης Λευτέρης
Γλαύκος - Κατρέας


01-02-2014 18:00 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Φλίγκος Βασίλης Καλογεράκης Λευτέρης
Ανδρογέας - Δευκαλίωνας


01-02-2014 17:15 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Μαραγκάκης Ανδρέας Βασσάκης Γεώργιος
Κατρέας - Δευκαλίωνας


01-02-2014 16:30 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Μαραγκάκης Ανδρέας Βασσάκης Γεώργιος
Ανδρογέας - Γλαύκος


01-02-2014 14:30 Αλικαρνασσός Αναπτυξιακό Γαλανόπουλος Γιώργος Αργυρίου Μιχάλης
Αριάδνη - Φαίδρα


ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

ΜΟΝΟ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ 2 ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΑΡΙΑΔΝΗ – ΦΑΙΔΡΑ (4Χ10)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΓΛΑΥΚΟΣ (2Χ10)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.15 ΚΑΤΡΕΑΣ – ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ (2Χ10)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΔΕΥΚΑΛΙΩΝΑΣ (2Χ10)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΓΛΑΥΚΟΣ – ΚΑΤΡΕΑΣ (2Χ10)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ (2Χ10)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ



Εργασιακό ΔΟΠΑΦΜΑΗ:

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΟΠΑΦΜΑΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΠΑΓΝΗ - CALCETTO
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 HOUSELAND - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΘΗΣΕΑΣ/ΞΙΦΑΣΚΙΑ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΙΤΕ - ΕΛΜΕ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ – ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙΟΥ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ  20.30 ASTORIA HOTEL – ΟΕΕ /ΛΟΓΙΣΤΕΣ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΒΑΚ  22.00 COSMOS SPORT – ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΤΡΙΤΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 SAFETY AT WORK – Π.Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘΗ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ – Π.Σ. ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘΗ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 Δ.Σ.Η. ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Π.Σ. ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΕΛ.ΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘΗ
ΠΕΜΠΤΗ 6 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ /ΜΕΛΗ
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΤΕ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 OFF ROAD CLUB – Π.Σ. ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΤΕΕ /ΤΑΚ – ΜΙΝΩΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.