Ορισμοί διαιτητών, στις Εθνικές κατηγορίες.


Η ΚΕΔ/ΕΟΚ ανακοίνωσε του διαιτητές και τους κομισάριους των Εθνικών κατηγοριών. Δείτε ποιους σφυρίζουν τους εκπρόσωπους της Κρήτης που αφορούν τις Κρητικές ομάδες,Α1,Α2 Ανδρών, Α2 Γυναικών, Β Εθνική Ανδρών και Γ΄ Εθνική Ανδρών.Ποιοι  Κρητικοί διαιτητές του ΣΥΔΚΑΚ, που ορίστηκαν και σφυρίζουν στις Εθνικές κατηγορίες.

Διαιτητές-Κομισάριοι 16ης και 17ης αγωνιστικής Α1 Ανδρών


Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Εθνικής Ανδρών (16η αγων., 1-2/2)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου
Βενετόκλειο 16.00 Κολοσσός Ρ-Απόλλων Π Γκόντας-Πουρσανίδης Γ.-Ψαριανός (Βιτζηλαίος)
ΚΓ Ι. Ζηρίνης 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Άρης Αναστόπουλος-Φούφης-Τσούνας (Σταύρου)
ΔΓ Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Πανελευσινιακός Πηλοϊδης-Μάνος-Τζαφλέρης (Μαύρος)
ΚΓ ΠΑΟΚ 18.00 ΠΑΟΚ-Ρέθυμνο Τανατζής-Σώμος-Διαμαντής (Δροσόπουλος)
Κυριακή 2 Φεβρουαρίου
ΔΓ Ν. Σμύρνης 16.00 Πανιώνιος-ΚΑΟ Δράμας Κορομηλάς-Καρακατσούνης-Σταματόπουλος (Άκελ)
ΟΑΚΑ 19.15 Παναθηναϊκός-Τρίκαλα Καλδίρης-Μπίκας-Ταρενίδης Στ. (Μαυρουδής)
ΔΑΚ Κανήθου 19.30 Ίκαρος Χ.-Ολυμπιακός Ταβουλαρέας-Αφεντουλίδης-Τσώνος Β. (Ιωάννου)

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Εθνικής Ανδρών (17η αγων., 5-6/2)

Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου
ΔΚΓ Κραχτίδης 16.00 ΚΑΟΔ-Παναθηναϊκός Γκούμας-Ανδρικόπουλος-Παγώνης (Μούστος)
Αλεξάνδρειο 16.00 Άρης-Ρέθυμνο Σχινάς-Μητσόπουλος-Παφίλης (Τσούλης)
ΣΕΦ 19.15 Ολυμπιακός-Κολοσσός Ρ. Βαρδάλος-Παντελίδης-Τσώνος Μ. (Κόκκορης)
Πέμπτη 6 Φεβρουαρίου
ΔΚΓ Τρικάλων 16.00 Τρίκαλα-Ηλυσιακός Χριστοδούλου-Μπήτης-Μαγκλογιάννης (Τσούντσουρας)
ΚΓ Απόλλωνα 16.00 Απόλλων Π-ΠΑΟΚ Κορομηλάς-Φούφης-Δεσλής (Γιοχαλής)
2ο ΚΓ Ελευσίνας 18.00 Πανελευσινιακός-Ίκαρος Χ. Αναστόπουλος-Παναγιώτου-Θεονάς (Καρούσης)
ΚΓ Ι. Ζηρίνης 18.30 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Πανιώνιος Πηλοϊδης-Ψαριανός-Πουρσανίδης Κ. (Κορασίδης)

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Ανδρών (14η αγων., 1/2)

Σάββατο 1 Φεβρουαρίου
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Ίκαροι Σ. Παναγιώτου-Δαρλαμήτσος-Καρακάσης (Καρούσης)
Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Αρκαδικός Κατραχούρας-Κοτσίμπος-Μάλαμας (Ντάβαρης)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος Αμ.-Ερμής Λ. Μαγκλογιάννης-Τσαρούχα-Ζακεστίδης (Κωστής)
Ζωγράφου (κθ) 17.00 Φιλαθλητικός-ΚΑΠ Ανδρικόπουλος-Διμπινούδης-Καλογερόπουλος Λ (Σωτηριάδης) 
Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Καβάλα Δεσλής-Νικολούλης-Παγώνης (Μούστος)
ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Β.-Παγκράτι Πουρσανίδης Κ-Συμεωνίδης-Γερακίνης (Μελανίδης)
3ο ΚΓ Άνω Λιοσίων 17.00 ΑΕΚ-ΟΦΗ Βαρδάλος-Παντελίδης-Κοντίλης (Σγουρός)

Α2 Γυναικών (14η αγων., 2/2)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου-1ος Όμιλος

Σχολ. Ν.Φ. 12.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Πανιώνιος Καλογερόπουλος Φ-Γκαμήλη (Αλετράς)
Ν.Κλ. Μελισσίων 14.00 Μελίσσια-ΑΕ Ν.Κηφισιάς Χρηστίδης Ηλ.-Γιακείμη (Δημητριάδης)
Γλυφάδας 13.30 Τερψιθέα-Σπόρτιγκ Πλιάκας-Σπυρόπουλος Σπ. (Παπαγιαννόπουλος)
Ανδ. Παπανδρέου 12.00 Περιστέρι-Ηρόδοτος Μορφωπός-Πλατέλα (Στράγκας)
Εσπέρου 14.30 Π. Φάληρο-Ολυμπιάδα Άσσου Λύρας-Ρουμελιώτης (Θεολόγη)
ΔΑΚ Τρίπολης 12.00 Αρκαδία Άμιλλα-Εύνικος Κουτσοδήμος-Μαυρατζάς (Τρίγκα)

Β Εθνική Ανδρών (15η αγων, 2/2)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου-Όμιλος Νότου

Κερατσινίου 17.00 Εθνικός-ΑΣΕ Δούκα Καραβίτης-Ραχιώτης (Μπουρνάς)
Α. Παπανδρέου (κθ) 17.00 Περιστέρι-Πόλις Παπαθανασίου-Τσαχάκης (Τσάμης)
Νέο Ηρακλείου Κρ. 17.00 Ηράκλειο-Ένωση Ιλίου Κωνσταντινόπουλος-Σπυρόπουλος Α (Γιαννακουδάκης)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Αμύντας Αποστολίδης-Πολυχρόνης (Γολεγού)
Στρέφη 17.00 Αετός-Ιωνικός Ν. Θεονάς-Θεοδωρόπουλος (Ευστρατίου)
Ζ. Αλεξάνδρου 19.00 Ιωνικός ΝΦ-Μαρούσι Σιώκας-Μαραμής (Παπαδόπουλος Κ)
Νήαρ Ηστ 17.00 Νήαρ Ηστ-Πανερυθραϊκός Σκούτας-Αναγνώστου (Πετράκης)


Γ Εθνική Ανδρών (2/2)

Κυριακή 2 Φεβρουαρίου-1ος Όμιλος Νότου

Παναγούλας 15.30 Ζάκυνθος-Αγρίνιο Καρδάρης-Ορφανός Ι (Παναγόπουλος)
Ν.Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Μεσσήνη Καραλής-Χουγιάζος (Χαρεμής)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Προμηθέας Σαλαβός-Ξάνθος (Πετρίδης)
Παν. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Κορωπί Μακρής-Γιαννακουδάκης (Θεοδοσόπουλος)
Τέντα 17.00 Καλαμάτα 80-Γαλάτσι Ντάνος-Τσάλας (Πολιτόπουλος)
2ο Λύκ. Αμαρουσίου 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Σπόρτιγκ Παπαφωτίου-Παπαγιαννόπουλος Λ (Παππάς)

2ος Όμιλος Νότου

Ν.Κλ. Μελισσίων 21.00 Χαλάνδρι-Ίκαρος Ν.Σμ. Χρηστίδης Π-Φραγκούλη (Φαλούκας)
Κύμης Ν. Μαρίνος 13.00 Κύμη-Ηρόδοτος Μαγκουνής-Κονταράτος (Κοκορδάτος)
Αγ Δημητρίου (Ν) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Πεύκη Τσάτσης-Τσολάκος (Νάκος)
Περάματος 16.00 ΓΣ Περάματος Ερμής-Βούρειος Χίου Κρεσταινίτης-Ζέρβας (Τζουβάρας)


Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.