Οι διαιτητές και οι κομισάριοι στις Εθνικές κατηγορίες.

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων του Σαββατοκύριακου 2-3/11/13, στις Εθνικές κατηγορίες που αφορούν τις Κρητικές ομάδες η τους διαιτητές του ΣΥΔΚΑΚ, που ορίστηκαν...







Διαιτητές Α1 (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 2/11

16:00 Πανιώνιος-ΑΕ Ν. Κηφισιάς: Σχινάς, Παπαπέτρου, Πουρσανίδης Κ. 
18:00 Ηλυσιακός-Τρίκαλα BC: Πηλοΐδης, Ψαριανός, Παναγιώτου. 
18:00 Ίκαρος Χαλκίδας-Πανελευσινιακός: Χριστοδούλου, Πουρσανίδης Γ., Γκούμας. 

Κυριακή 3/11

16:00 Κολοσσός ΒΑΠ-Ολυμπιακός: Αφεντουλίδης, Μαγκλογιάννης, Θεωνάς. 
16:00 ΠΑΟΚ-Απόλλων Πάτρας: Γκόντας, Κορομηλάς, Τσώνος Β. 
16:00 Ρέθυμνο Aegean-Άρης: Αναστόπουλος, Τανατζής, Ταβουλαρέας. 

Τρίτη 5/11

16:00 Παναθηναϊκός-ΚΑΟΔ: Μπήτης, Παφίλης, Ντάβαρης. 


Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Κατηγορία Ανδρών (2/11, 4η αγων.)
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Ίκαροι Σερρών Τσούνας-Δαρλαμήτσος-Κοντίλης (Άκελ)
Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Αρκαδικός Δεσλής-Νικολούλης-Τσιαπλής (Παραλικίδης)
ΔΑΚ Βέροιας 17.00 Φίλιππος Β.-Ερμής Λαγκαδά Σταματόπουλος-Τζαφλέρης-Φακίτσας (Σαμάλης)
3ο ΚΓ Α. Λιοσίων 17.00 ΑΕΚ-ΚΑΠ Ανδρικόπουλος-Μαλανδρής-Διμπινούδης (Σταύρου)
Βαρδινογιάννειο 15.00 ΟΦ Ηρακλείου-Καβάλα Διαμαντής-Καραβίτης-Μπούκας (Γιαννακουδάκης)
Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Ψυχικό Σκούτας-Παπαθανασίου-Καλογερόπουλος Ελ. (Βιδάλης)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος-Λαύριο Κατραχούρας-Παγώνης-Τσώνος Μ (Γιοχαλής)

Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών
Κυριακή 3 Νοεμβρίου

1ος Όμιλος

Ν.Κλ.Μελισσίων 14.00 Μελίσσια-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Φραγκούλη-Αθανασόπουλος (Φαλούκας)
Γλυφάδας 13.00 Τερψιθέα Γλ-Ν.Κηφισιά Αργυρούδης-Σκαλτσής (Μίχας)
Ανδ. Παπανδρέου 12.00 Περιστέρι-Σπόρτιγκ Κονταράτος-Τσολάκος (Δημητριάδης)
Βοηθ. ΣΕΦ 17.00 Π. Φάληρο-Ηρόδοτος Κουτσοδήμος-Νάστος (Θεολόγη)
Λέχαιο 12.00 Ολυμπιάδα Άσσου-Εύνικος Ζιώγας-Κοσμάς (Ζάρκος)
Ν.Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Αρκαδία Άμιλλα Χριστινάκης-Καρανικόλα Αλ. (Γολεγού)

Β’ Εθνική Ανδρών (3/11, 4η αγων.)
Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Όμιλος Νότου

Β’ Κλ. Ιλίου 16.00 Ένωση Ιλ.-Εθνικός Αποστολίδης-Τσαρούχα (Παπαδόπουλος Στ.)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Περιστέρι Θεοδωρόπουλος-Καλαϊτζάκης (Μαυρουδής)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Ηράκλειο Κωνσταντινόπουλος-Κυριακόπουλος (Τσάμης)
Κοκκινιά Αμαρ. (κθ) 17.00 Μαρούσι-Χολαργός Παπαφωτίου-Μηλαπίδης (Παππάς)
Νήαρ Ηστ (κθ) 17.00 Νήαρ Ηστ-Αετός Παπαγιαννόπουλος-Καλογερόπουλος Φ (Πετράκης)
Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Πανερυθραϊκός Χρηστίδης Π-Πολυχρόνης (Παπαδόπουλος Κ)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-Δούκας Μαραμής-Αναστασίου (Σιώκας)

Όμιλος Βορρά

Αιγάλεω 17.00 Αιγάλεω-Αργοναύτης Μάλαμας-Γιαννακουδάκης (Ευστρατίου)


Γ’ Εθνική Ανδρών (3/11, 4η αγων.)
1ος Όμιλος Νότου

Κυριακή 3 Νοεμβρίου

Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Έσπερος Βαλούρδος-Μπανασάκης (Μακρυγιάννης)

2ος Όμιλος Νότου
Σάββατο 2 Νοεμβρίου
Χίου 20.00 Βούρειος-Παπάδος Γέρας Αντωνίου-Πλιάκας (Σκούφαλος)
Κυριακή 3 Νοεμβρίου
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Ίκαρος Ν.Σμ. Σπυρόπουλος Α.-Τσάλας (Ευαγγελινός)
Ν.Περκίζας 17.00 Χαλάνδρι-Ηρόδοτος Λουκαράκης-Φάκαρος (Λημνιάτης)
Κύμης Ν. Μαρίνος 17.00 Κύμη-Πεύκη Καρακάσης-Καμήτσος (Κοκορδάτος)
Αγ. Δημητρίου (Νέο) 17.00 Κρόνος-Περάματος Ερμής Παυλόπουλος-Τσάτσης (Παπαγιαννόπουλος)
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.