Τα κεφάλια μέσα για το Ηράκλειο, αφού μετά το τελευταίο φιλικό που έδωσε την Κυριακή 06/10 με τον Ηρόδοτο, εστιάζει την προσοχή του στην εντός έδρας αναμέτρηση της 13/10 με τον Πόλις ΑΣ Καλλιθέας.
Αήττητο ολοκλήρωσε τα φιλικά προετοιμασίας του η ομάδα του Βασίλη Ράλλη, που επικράτησε επί της ομάδας του Μ.Δημητριάδη του Ηροδότου, με 58-56.
Πλέον όλοι στο στρατόπεδο του Ηρακλείου προετοιμάζονται πυρετωδώς για την επίσημη έναρξη των υποχρεώσεων της ομάδας.
Ο Βασίλης Ράλλης και οι παίκτες θα δουλέψουν σκληρά την τελευταία εβδομάδα προκειμένου η ομάδα να αποκτήσει διάρκεια στο παιχνίδι της τόσο επιθετικά όσο και αμυντικά και να φανεί έτοιμη στην απαιτητικό πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής και τους υψηλούς στόχους που έχουν θέσει.
Αήττητο ολοκλήρωσε τα φιλικά προετοιμασίας του η ομάδα του Βασίλη Ράλλη, που επικράτησε επί της ομάδας του Μ.Δημητριάδη του Ηροδότου, με 58-56.
Πλέον όλοι στο στρατόπεδο του Ηρακλείου προετοιμάζονται πυρετωδώς για την επίσημη έναρξη των υποχρεώσεων της ομάδας.
Ο Βασίλης Ράλλης και οι παίκτες θα δουλέψουν σκληρά την τελευταία εβδομάδα προκειμένου η ομάδα να αποκτήσει διάρκεια στο παιχνίδι της τόσο επιθετικά όσο και αμυντικά και να φανεί έτοιμη στην απαιτητικό πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής και τους υψηλούς στόχους που έχουν θέσει.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου