Δυνατό αποδείχτηκε το πρώτο τεστ της Εθνικής μας ομάδας στο τουρνουά «Γιώργος Κολοκυθάς», το οποίο διοργανώνουν στο κλειστό στα Δύο Αοράκια η ΕΟΚ, η ΕΚΑΣΚ, ο Δήμος-ΔΟΠΑΦΜΑΗ και η Περιφέρεια Κρήτης.Βίντεο από το παιχνίδι, το ντεμπούτο του Μποχωρίδη.
This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου