Ο νότος παίζει μπάσκετ αυτό το σαββατοκύριακο 13 και 14 Ιουλίου και το λιμάνι της Αγίας Γαλήνης θα γεμίσει κόσμο από άτομα κάθε ηλικίας και φύλου, μικρούς και μεγάλους και πορτοκαλί μπάλες οι οποίοι θα συμμετάσχουν στο 3on3 streetball της Αγίας Γαλήνης που διοργανώνει ο πολιτιστικός Σύλλογος της περιοχής.
Τα παιχνίδια έχουν προγραμματιστεί να ξεκινήσουν το πρωί του Σαββάτου στο λιμάνι της πανέμορφης κωμόπολης και για δηλώσεις συμμετοχής τηλεφωνήστε στο 6947 821636.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου