Ορισμοί κριτών το Σαββατοκύριακο.

Ενημερωθείτε για τους ορισμούς της γραμματείας στους αγώνες Εθνικών  τοπικών και Εργασιακών πρωταθλημάτων. Ποοί "σφυρίζουν" στους τελικούς Ανδρων-Γυναικών ΕΚΑΣΚ.Σύντομα οι ορισμοί και στο boxMatchCenter  του kritikobasket.gr  δεξιά ....

ΟΡΙΣΜΟΙ Σ/Κ 07 - 04 - 2012 ΕΩΣ 18 - 04 – 2012
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 – 04 - 2012

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
(Δ) Καλδίρης – Μαλανδρής – Σιμητόπουλος (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08 – 04 – 2012

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΕΤΟΣ
(Δ) Μπούσιας – Λογοθέτης ( Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 11 – 04 – 2012
 Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ – ΚΑΟΔ
(Δ) Πηλοίδης – Μπίκας – Παγώνης
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΟΛΑΚΗΣ

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 – 04 - 2012

ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΚΛΑΔΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΟΛΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΜΙΝΙ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ 1
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ.

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΜΙΝΙ ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΑΧ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗ Χ – ΚΩΤΣΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΜΙΝΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΜΙΝΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.30 ΜΙΝΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΧΑΤΖΑΚΗ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08 – 04 – 2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ Κ ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ Π ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΜΙΝΙ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11.00 ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11.00 ΜΙΝΙ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 – 04 -2012 ( ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.30 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ( Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η.)
 ΔΕΥΤΕΡΑ 09 – 04 -2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ – ΙΤΕ
ΜΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΠΑΛ. ΟΦΗ – ΠΟΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΒΛΑΣΣΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00  OFF ROAD - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΥΓΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ – ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18 – 04 – 2012 ( ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΣΥΔΚΑΚ – ALPHA BANK
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΛΑΔΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΛΑΔΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ – ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΚΤΙΣΤΩΡ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 133 ΣΜ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.