Ορισμοί κριτών το Σαββατοκύριακο. Τρεις διαιτητές στον "τελικό" των Εφήβων!!!..

Ενημερωθείτε για τους ορισμούς της γραμματείας στους αγώνες Εθνικών και τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ.  Τρεις διαιτητές και happenings στον τελικό των Εφήβων την Δευτέρα..Σύντομα οι ορισμοί και στο boxMatchCenter  του kritikobasket.gr  δεξιά ....
Στον αγώνα των Εφήβων (τελικό), της Δευτέρας μεταξύ Ηρακλείου και Εργοτέλη η ΚΕΔ της ΕΚΑΣΚ, όρισε τρεις διαιτητές για το μεγάλο παιχνίδι.
Θα σφυρίξουν οι : Επιτροπάκης Γ., Χαλαμπαλάκης Μ. και Μαλαμάς Γ., για πρώτη φορά σε αγώνα υποδομών !!!
Επίσης θα υπάρχουν και happenings, όπως παρουσίαση των ομάδων πριν τον αγώνα.
Επίσης  μετά το τέλος του παιχνιδιού, η ΕΚΑΣΚ, θα δώσει το κύπελλο στην πρωταθλήτρια Κρήτης....


ΟΡΙΣΜΟΙ Σ/Κ             24/26-03-2012      
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2012

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 15.00 ΟΦΗ – ΑΕΚ ΑΡΓΟΥΣ
(Δ) Μπορμπαντωνάκης – Χαλαμπαλάκης – Μαρνελάκης (Μαγκανάς)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
(Δ) Πίγκας – Κωνσταντινόπουλος ( Μαχαιριανάκης )
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΒΑΡΟΥΧΑ - ΠΟΛΑΚΗΣ

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 -03 – 2012

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΧΑΤΖΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ - ΔΑΜΑΝΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25-03-2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΒΛΑΣΣΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΑΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.30 ΜΙΝΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1
ΧΑΤΖΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-03-2012

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ 
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ (Δ.Α.Π.Ο.Φ.Μ.Α.Η.)

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-03-2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ
19.00 ALPHA – ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
20.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΤΕΕ ΤΑΚ
ΚΛΑΔΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ
22.00 ΠΑΛ.ΟΦΗ – ΥΠΑ
ΚΛΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-03-2012
 2 ΑΟΡΑΚΙΑ

17.00 ΙΤΕ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
18.30 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ – ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
20.00 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ – ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
21.30 ΠΟΑ – ΕΛΜΕ
ΒΑΡΟΥΧΑ –ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28-03-2012
 2 ΑΟΡΑΚΙΑ

18.30 ΚΤΙΣΤΩΡ – ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
20.00 ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ – 133 Σ.Μ.
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ

ΠΕΜΠΤΗ 29-03-2012
 2 ΑΟΡΑΚΙΑ

20.00 ΣΥΔΚΑΚ – ΟΤΕ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ
21.30 ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.