Οι ορισμοί γραμματείας το Σ/Κ.

Οι ορισμοί γραμματείας το Σαββατοκύριακο, σε Εθνικά και τοπικά πρωταθλήματα, αναλυτικά.
 ***Ολοι οι ορισμοί, έχουν πραγματοποιηθεί στο mach center των αγώνων του ιστολογίου μας στην κορυφή ...


Ορισμοί  ΣΥ.Κ.ΚΑ.K

ΕΘΝΙΚΑ-ΣΑΒΒΑΤΟ 17.12.2011 

Α2 ΑΝΔΡΩΝ 16.00 ΒΑΚ  ΟΦΗ - ΑΜΥΝΤΑΣ
Παναγιωτου - Πουρσανιδης - Μπλετσας (Μαγγανας)
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21.12.2011-
Γ ΑΝΔΡΩΝ 18.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
Μαραμης - Ιατρου (Γιαννακουδακης)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΟΛΑΚΗΣ

ΕΚΑΣΚ-ΣΑΒΒΑΤΟ 17.12.2011

       12:00        ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΠΕΔΙΑΔΑ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)
                                        ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
13.30 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)                                                                    
                                        ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
17.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΕΦΗΒΩΝ)            
                                        ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
15.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
                                         ΚΛΑΔΟΥ
17.30 ΧΑΝΙΩΝ Ο.Α.Χ. - ΑΡΚΑΔΙ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)
                                        ΚΩΤΣΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
19.00 ΚΛΑΔΙΣΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΕΦΗΒΩΝ)
                                        ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΧΑΡ. - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.
11.00 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΠΑΙΔΩΝ)
                                        ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
12.30 ΜΟΙΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΑΝΔΡΩΝ)
                                        ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
16.00 ΣΗΤΕΙΑΣ  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)
                                        ΒΛΑΣΣΗΣ 
18.00 ΣΗΤΕΙΑΣ  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (ΑΝΔΡΩΝ)
                               ΒΛΑΣΣΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ - ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18.12.2011
        18.Ο0 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)  
                                        ΤΖΑΡΟΥ
14.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΕΦΗΒΩΝ)
                                        ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ
16.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)              
                                         ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
16.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ (ΕΦΗΒΩΝ)
                               ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ.
15.00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)        
                                        ΒΑΣΙΛΑΚΗ
17.00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)      
                                        ΧΑΤΖΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ
14.00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ (ΕΦΗΒΩΝ)      
                                        ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΟΛΑΚΗΣ
16.00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)  
                                        ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΟΛΑΚΗΣ
15.00 ΚΛΑΔΙΣΟ ΚΥΔΩΝ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)
                                        ΚΩΤΣΟΥ
11.30 ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ  (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)
                                        ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΗΜΟΥ-17.12.2011

ΔΑΠΚΗ 10.00 Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ (Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΔΑΠΚΗ 11.15 Β ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ (Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 Γ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ (ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ)

18.12.2011

ΒΑΚ 10.00 Γ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 11.15 Β ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 Α ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

1 σχόλια:

Ανώνυμος είπε...

OI ΕΦΗΒΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΙΣ 14:00 ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ ΚΑΑΙ ΟΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΣΤΙΣ 19:00 ΣΤΗΝ ΑΛΙΚ/ΣΟ.