29ο Τουρνουά Μπάσκετ Εργασιακού Αθλητισμού Ηρακλείου 2011

Δείτε όλα τα αποτελέσματα (μέχρι τώρα) του 29ου Εργασιακού τουρνουά μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο ΔΑΟΗ, καθώς και της τελικές βαθμολογίες της α΄φάσης, ενώ δείτε και το πρόγραμμα της 2ης φάσης.

Α        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ                                                                                                                 
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
            ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΔΕ 4/4/11
ΔΑΟΗ
5.30
26-46
ΥΠΑ
             ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ
ΔΕ 4/4/11

ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00
52-70

ΥΠΑ
             ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΤΕ 13/4/11
ΔΑΟΗ
7.00
27-50
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
             ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ
ΔΕ 11/4/11

ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00
26-70

ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
             ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΟΦΗ
ΤΕ 4/5/11
ΔΑΟΗ
8.30
42-51
ΥΠΑ
             ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΔΕ 9/5/11
ΔΑΟΗ
8.30
38-29
                                     
 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α΄   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ 

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΟΦΗ
3
3
0
0
191 -120
6
2
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
3
2
1
0
138 -104
5
3
ΥΠΑ
3
1
2
0
117-149
4
4
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
3
0
3
0
  81-154
3
 

                                                                                            
Β        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ                                                                                                                  

ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ
                    ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΔΕ 4/4/11
ΔΑΟΗ
8.30
37-45

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΝΔΡΟΓΕΑ
           ΚΤΙΣΤΩΡ-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΕ
ΔΕ 4/4/11
ΔΑΟΗ
7.00
40-30

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΝΔΡΟΓΕΑ
                    ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΤΕ 13/4/11
ΔΑΟΗ
8.30
41-47

ΚΤΙΣΤΩΡ-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΕ
                  ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ
ΤΕ 13/4/11
ΔΑΟΗ
5.30
25-56


ΚΤΙΣΤΩΡ-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΕ
                    ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΔΕ 9/5/11
ΔΑΟΗ
5.30
34-54

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΝΔΡΟΓΕΑ
                  ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ
ΔΕ9/5/11
ΔΑΟΗ
7.00
27-57
                                      
 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Β΄   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
3
3
0
0
146-112
6
2
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ
3
2
1
0
150-  97
5
3
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΝΔΡΟΓΕΑ    
3
1
2
0
108-134
4
4
ΚΤΙΣΤΩΡ-ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ ΑΕ
3
0
3
0
  89-150
3

  

Γ        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ                                                                                                                

ΚΑΛΤΣΕΤΟ
    ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΤΕ 30/3/11
ΔΑΟΗ
7.00
30-39

126 ΣΜ
    ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
ΤΕ 30/3/11
ΔΑΟΗ
8.30
40-32


126 ΣΜ
   ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΔΕ 11/4/11
ΔΑΟΗ
7.00
51-53

ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ  
      ΚΑΛΤΣΕΤΟ 
ΔΕ 11/4/11
ΔΑΟΗ
5.30
32-25


ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
    ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΤΕ 4/5/11
ΔΑΟΗ
7.00
56-47

126 ΣΜ
     ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΔΕ 9/5/11
ΑΛΙΚΑΝ
10.00
48-26
                           
 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Γ΄   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ 

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
126 ΣΜ
3
2
1
0
138-111
5  +6
2
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙ ΙΑ       
3
2
1
0
120-112
5  +1
3
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ  ΥΠΑΛΛ
3
2
1
0
139-137
 5  -7
4
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
3
0
3
0
103-  97
 3




Δ        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ                                                                                                                                              

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΕΛΜΕ
ΔΕ 28/3/11
ΔΑΟΗ
8.30
18-49

ΟΤΕ
ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
ΤΕ 30/3/11
ΔΑΟΗ
5.30
40-30


ΕΛΜΕ
    ΟΤΕ
ΤΕ 6/4/11
ΔΑΟΗ
8.30
54-32

ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΔΕ 11/4/11
ΔΑΟΗ
8.30
32-46


ΕΛΜΕ
    ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΔΕ 2/5/11
ΔΑΟΗ
5.30
53-26

ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΔΕ 16/5/11
ΑΛΙΚ
20.30
23-27


ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
     ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
ΤΕ 4/5/11
ΔΑΟΗ
5.30
37-24

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
     ΟΤΕ
ΔΕ 2/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00
54-27
3-1
ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
     ΕΛΜΕ
ΤΕ 11/5/11
ΔΑΟΗ
7.00
28-50
5-2
ΟΤΕ
     ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΤΕ 11/5/11
ΔΑΟΗ
8.30
48-38
   
 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Δ΄   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
ΕΛΜΕ
4
4
0
0
203-  104
8
2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
4
3
1
0
145-  131
7
3
ΟΤΕ
4
2
2
0
147-  176
6
4
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
4
1
3
0
133-  171
5
5
ΕΛΚΕΘΕ ΕΝΥΔΡΕΙΟ
4
0
4
0
105 - 154
4





Ε        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                           

ΙΤΕ     ΣΥΔΚΑΚ
ΔΕ 28/3/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
27-41

ΠΑΗΡΟΔΟΤΟΥ- ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠ 
ΔΕ 28/3/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00
45-33


ΣΥΔΚΑΚ ΠΑΛΑΙΜΑΧ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΕ 4/4/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
56-61

ΤΕΕ ΤΑΚ-   ΙΤΕ  
ΤΕ 6/4/11
ΔΑΟΗ
7.00
36-34


ΣΥΔΚΑΚ- ΤΕΕ ΤΑΚ
ΤΕ 27/4/11
ΔΑΟΗ
7.00
36-28

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ -  IΤΕ
ΤΕ 27/4/11
ΔΑΟΗ
5.30
46-20


ΤΕΕ ΤΑΚ -ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ 
ΔΕ 2/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
29-54

ΙΤΕ -ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΕ 2/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
22-56


ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ- ΣΥΔΚΑΚ
ΤΕ 11/5/11
ΔΑΟΗ
5.30
39-50

ΠΑΛΑΙΜΑ ΗΡΟΔΟΤΟΥ -ΤΕΕ ΤΑΚ                     
ΔΕ 9/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
49-32

 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Ε   ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΗΡΟΔΟΤΟΥ
4
4
0
0
211-143
8
2
ΣΥΔΚΑΚ
4
3
1
0
183-155
7
3
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
4
2
2
0
172-144
6
4
ΤΕΕ ΤΑΚ                    
4
1
3
0
125-173
5
5
ΙΤΕ
4
0
4
0
103-179
4


Z        ΟΜΙΛΟΣ            Α   ΦΑΣΗ   
                                                                                                             

ΑΡΒΕΙΟΣ   ΖΕΥΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΔΕ  28/3/11
ΔΑΟΗ
7.00
37-41

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΔΕ  28/3/11
ΔΑΟΗ
5.30
40-24


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ
ΔΕ 4/4/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
39-34

ΑΛΦΑ BANK
ΑΡΒΕΙΟΣ   ΖΕΥΣ
ΤΕ 6/4/11
ΔΑΟΗ
5.30
36-55


ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΑΛΦΑ BANK
ΔΕ 11/4/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
46-27

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΡΒΕΙΟΣ   ΖΕΥΣ
ΔΕ 11/4/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
21-40


ΑΛΦΑ BANK
 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΔΕ  2/5/11
ΔΑΟΗ
7.00
24-25

ΑΡΒΕΙΟΣ   ΖΕΥΣ
 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ
ΔΕ  2/5/11
ΔΑΟΗ
8.30
34-32


ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΔΕ 16/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
28-51

ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ
 Α ΛΦΑ BANK
ΔΕ 9/5/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
52-22

                               
 ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Z  ΟΜΙΛΟΥ   – Α  ΦΑΣΗΣ
  

ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓ
ΝΙΚ
  ΗΤ
ΜΗ
ΠΟΝ
ΒΑΘ
1
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡ
4
4
0
0
177-126
8
2
ΑΡΒΕΙΟΣ   ΖΕΥΣ
4
3
1
0
166-130
7
3
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ
4
2
2
0
162-119
6
4
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
4
1
3
0
 98- 155
5
5
Α ΛΦΑ BANK
4
0
4
0
109-178
4

Β.  ΦΑΣΗ       -ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ 1-12.                                                                                                                        

          
          Η   ΟΜΙΛΟΣ                                    Θ  ΟΜΙΛΟΣ
Α1  -  1          
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ
                      
Α2 -  1          
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 
Β2  -  2
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ  ΤΡΑΠΕΖΑ

Β1  -  2
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ     

Γ1  -  3
126 ΣΜ

Γ2  -  3
ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙ ΙΑ       
Δ2  -  4

ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ                  
Δ1  -  4

ΕΛΜΕ
Ε1  -  5
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Ε2  -  5
ΣΥΔΚΑΚ
Ζ2   - 6
ΑΡΒΕΙΟΣ  ΖΕΥΣ             

Ζ1   - 6
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
            
και θα αγωνισθούν  με το σύστημα pull , όλοι με όλους,  απλών  συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο


                                                                     
ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ 13-24.                                                                                                                        


          
          Ι  ΟΜΙΛΟΣ                                      Κ  ΟΜΙΛΟΣ
Α3  -  1          
ΥΠΑ

Α4-    1          



ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
Β4  -  2
ΚΤΙΣΤΩΡ

Β3  -  2


ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ  ΑΝΔΡΟΓΕΑ    
Γ3  -  3

ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 
Γ4  -  3


ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Δ4  -  4


ΑΣΤΟΡΙΑ ΗΟΤΕL
Δ3  -  4



ΟΤΕ
Ε3  -  5

ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
Ε4  -  5



ΤΕΕ/ΤΑΚ
Ζ4   - 6

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
Ζ3   - 6


ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ
            
και θα αγωνισθούν  με το σύστημα pull , όλοι με όλους,  απλών  συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο

      ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ 25-27.
                                                                                                                 Οι  Δ5-Ε5-Ζ5-)  της Ά Φάσης θα αγωνισθούν  με το σύστημα pull , όλοι με όλους,  απλών  συναντήσεων  σε (2γύρους) ,



     Α γυρος                          ΗΜΕΡΟΜ     ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ         ΣΚΟΡ
Ε5ΧΔ5
ΙΤΕ                  ΕΛΚΕΘΕ
ΤΕ 25/5/11
ΔΑΟΗ
20.30

Δ5ΧZ5
ΕΛΚΕΘΕ         ΑLFA BANK         
ΤΕ   1/6/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00

Z5ΧΖ5
ΑLFA BANK   ΙΤΕ 





        Β γυρος                       ΗΜΕΡΟΜ       ΓΗΠΕΔΟ     ΩΡΑ     ΣΚΟΡ
Ε5ΧΔ5
ΙΤΕ                   ΕΛΚΕΘΕ




Δ5ΧZ5
ΕΛΚΕΘΕ         ΑLFA BANK




Z5ΧΖ5
ΑLFA BANK   ΙΤΕ 






ΤΕ  1/6/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
ΠΑ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ


10.00
ΕΛΚΕΘΕ
ΑLFA   BANK

ΔΕ  6/6/11
ΔΑΟΗ
5.30
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΥΠΑ


7.00
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ   ΕΠΙΣΚ


8.30
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
126    Σ.Μ

ΔΕ  6/6/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
7.00
ΑΣΤΟΡΙΑ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ


8.30
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΡΒΕΙΟΣ


10.00
Π. ΟΦΗ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ

ΤΡ  7/6/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
10.00
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΟΤΕ

ΤΕ  8/6/11
ΔΑΟΗ
5.30
ΕΛΜΕ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ


7.00
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ


8.30
ΣΥΔΚΑΚ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

ΤΕ  8/6/11
ΑΛΙΚΑΡΝ
8.30
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ


10.00
Π. ΑΘΛΕΣΗ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.