Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου σε Εθνικές-τοπικές κατηγορίες....
Α2 Ανδρών-21η αγωνιστική-02/04/11
17:30 ΔΚΓ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

B΄Εθνική Ανδρών-22η αγωνιστική-03/04/11
17:00 ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

Γ΄Εθνική-2ος Ομιλος Νότου-21η αγωνιστική-10/04/11
 17:00 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

 17:00  ΧΑΛΚΙΔΑ ΓΠΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 

Α2 Νότου-17η αγωνιστική-0/04/11
12:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης-Τελική φάση-4η αγωνιστική
02/04/11  18.00  Κλειστό Ιεράπετρας        Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.
02/04/11  18.00  Κλειστό Αρκαλοχωρίου   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.Σ.Α. - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ
02/04/11  19.00  Κλειστό ΛΙΝΤΟ                ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Γ.Α.Σ. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
Πρωτάθλημα Γυναικών Κρήτης  -  
2ος Γύρος-5η αγωνιστική

03/04/11  19.00  Κλειστό ΛΙΝΤΟ                ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.

03/04/11  19.00  Κλειστό Αλικαρνασσού   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (αλλαγή ώρας)
03/04/11  16.30  Κλειστό Ταυρωνίτη         Α.Ο.ΚΙΣΣΑΜΟΥ - Ο.Α.Χ.

Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης-Γ' Φάση-2ος Γύρος-1η αγωνιστική

02/04/11  14.00  Κλειστό Ρεθύμνου           ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α. - Ο.Α.Χ.
02/04/11  17.30  Κλειστό Αλικαρνασσού   ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.(αλλαγή ώρας)

Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης-Τελική φάση-2η αγωνιστική

04/04/11  20.00  Κλειστό ΛΙΝΤΟ     ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.(αλλαγή ώρας)

Μικρός Τελικός για την 3η&;4η θέση Πρωταθλήματος Παίδων Κρήτης

03/04/11  14.00  Κλειστό ΛΙΝΤΟ               Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓΟΡ

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α' Κρήτης-Εξ αναβολής 

02/04/11  16.00  Κλειστό Ιεράπετρας      Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' Κρήτης-Β' Φάση-2ος Γύρος-1η αγωνιστική

03/04/11  11.00  Κλειστό Ρεθύμνου         ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
03/04/11  12.00  Κλειστό Χανίων           Ο.Α.Χ.  -  ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β' Κρήτης  Α' ΟΜΙΛΟΣ-1η αγωνιστική

02/04/11  11.00  Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ              Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 1
02/04/11  12.30  Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ              Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟΡ 2

Β' ΟΜΙΛΟΣ-1η αγωνιστική

02/04/11  16.00 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ              ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ
02/04/11  17.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                    Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ - Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ

2η αγωνιστική

03/04/11  13.00 Κλειστό ΜΟΙΡΩΝ             Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ -  Α.Σ.Α.ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
03/04/11  14.00 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ              ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ

Γ' ΟΜΙΛΟΣ-1η αγωνιστική

02/04/11  12.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ.Η.(αλλαγή ώρας)
02/04/11  15.30 Κλειστό ΛΙΝΤΟ              ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2

2η αγωνιστική

03/04/11  14.00 Κλειστό Β.Α.Κ.                   Ο.Φ.Η. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
03/04/11  11.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                   ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ

Δ' ΟΜΙΛΟΣ-1η αγωνιστική

02/04/11 14.30  Κλειστό ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ         Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο.
03/04/11 12.30  Κλειστό ΛΙΝΤΟ                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1 - Α.Ο.Α.Ν. 
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.