Τα προγράμματα των αγώνων της Τελικής Φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Εφήβων, Παίδων, Νεανίδων και Κορασίδων, έχουν ως εξής:
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ 2019–2020
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
05/08/2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
| |
ΠΕΜΠΤΗ
06/08/2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
07/08/2020
|
14.00
17.00
20.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
| |
ΣΑΒΒΑΤΟ
08/08/2020
|
13.00
16.00
19.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
09/08/2020
|
10.00
13.00
16.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
|
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 47ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 2019 – 2020
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. NIKHTHΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29-07-2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
| |
ΠΕΜΠΤΗ
30-07-2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31-07-2020
|
14.00
17.00
20.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
| |
ΣΑΒΒΑΤΟ
01-08-2020
|
13.00
16.00
19.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
02-08-2020
|
10.00
13.00
16.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
|
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 34ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2019-2020
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
05/08/2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
| |
ΠΕΜΠΤΗ
06/08/2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
07/08/2020
|
14.00
17.00
20.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
| |
ΣΑΒΒΑΤΟ
08/08/2020
|
13.00
16.00
19.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
09/08/2020
|
10.00
13.00
16.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
|
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 31ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2019-2020
ΣΩΜΑΤΕΙΑ
1. ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΟΜΙΛΟΥ
2. ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΟΜΙΛΟΥ
4. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑ
5. ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΚΑΣΘ
ΗΜ/ΝΙΕΣ
|
ΓΗΠΕΔΟ
|
ΩΡΕΣ
|
ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
29-07-2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
| |
ΠΕΜΠΤΗ
30-07-2020
|
15.00
18.00
21.00
|
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
31-07-2020
|
14.00
17.00
20.00
|
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
| |
ΣΑΒΒΑΤΟ
01-08-2020
|
13.00
16.00
19.00
|
ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’
ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ – ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ – ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
02-08-2020
|
10.00
13.00
16.00
|
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΝΙΚΗΤΗΣ Α’
ΠΡΩΤ. ΕΚΑΣΘ – ΝΙΚΗΤΗΣ Β’
ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ – ΠΡΩΤ. ΕΣΚΑ
|
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου